Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy élnek...

Mennyi az esélye hogy élnek még bolhák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem rég volt egy kiscicám vele együtt megjelentek a bolhák is az egész lakásban. A cicát végül elvittük, 4 napja takaritok (minden szobát porszivozok, mindent kétszer kimostam, felmostam olyan vizzel amibe 3 féle tisztitoszert is tettem, lefujtam kemotox-szal azokat a helyeket ahol járt a cica), mennyi az esélye hogy még élhetnek a házban bolhák?
2010. aug. 6. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nem észleleld akkor nem sok, bár én is jártam igy 1x, akkor viszont én észleltem bolhát 1 hét allatt végig mernt a házon, vettem ampullát, és befjtuk, még 1 x ismételni kellett aztán nem voltak bolhák !!

Ha NEM TUDSZ VELÜK ELBÁNNI IRJ ÉS MEGIROM AZ AMPULLA NEVÉT

2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát látszik hogy neked is csak dísznek kell az állat és az első gondnál eldobod magadtól... :(
2010. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem dobom el magamtól, csak anyu nem tud rola és az meg nem állapot (szerintem) hogy be is hozza a szőrével és mindenhova leteszi őket. Köszönöm első kommentáló, remélem több nem lesz már.
2010. aug. 6. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:

hmm..

egyszer már velem is előfordult hasonló eset, és én 1 hát alatt tudtam csak kiirtani a piszkokat.. szerezz be ragacsot, abba beleragadnak, nekem bevált;) sok sikert!

2010. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem állapot, azért kellett volna a macskát is kezelni. Meg eleve nem hazavinni ha anyukád nem segítőkész. Most ő ugyanúgy szenved a bolháktól valahol máshol...
2010. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végülis én segitségért irtam ezt a kérdést, nem pedig vitáért!!!
2010. aug. 6. 22:54
 7/8 noeildi válasza:
80%
kérlek, ne csodálkozz, ha sokan felcsattantunk: nekem ELSŐ gondolatom az lett vona, hogy a mai remek, korszerű szerekkel magát a kiscicát bolhátlanítom, miféle eljárás azonnal kihajítani, mert gond adódott vele: Javaslatom: takaríts napestig,élvezd a steril otthonodat, és a szerencsétlen kisállatokat kíméld meg saját magadtól!
2010. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bolhátlanitva lett Frontline-nal de a szőrével behozta és akkor odaadtuk más valakinek.
2010. aug. 6. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!