Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, akinek a...

Van még itt olyan, akinek a hüllők és az ízeltlábúak jobban tetszenek, mint az emlősök, madarak?

Figyelt kérdés

Az emlősöktől, madaraktól enyhe undorom van, mert szőrösek, tollasak, és büdösnek érzem a testszagukat, viszont nagyon szeretem a hüllőket, és az ízeltlábúakat. A kígyók, gyíkok pikkelyes bőrét, vagy a bogarak sima páncélját simogatni kifejezetten kellemes, míg pl. egy szőrös nyúl megsimogatása valahogy "koszos" érzés, és azonnal megyek utána kezet mosni. Emlősök közül a legtolerálhatóbbak számomra a disznók, mert alig van szőrük és a testszaguk is az emberére hasonlít, nem mondjuk a kutyáéra.



Van itt más aki szintén inkább a pikkelyes, páncélos állatokat kedveli a szőrös, tollas lények helyett?



2020. szept. 27. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Madarakat, emlősöket kedvelem jobban
Hüllőket, ízeltlábúakat kedvelem jobban
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nincsenek, kihaltak a dinoszauruszokkal együtt.
2020. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Mindegyik állatfaj szép és egyedi ezen a bolygón. Én kedvelem a hüllőket, ízeltlábuakat is meg a madarakat, föleg a ragadozó madarakat és emlősőket is. Kicsit furcsa hogy pont a disznókat választottad az emlősők közűl hisz nem éppen a tisztaság és a higénia jut eszembe elsőként róluk. Gondolom ilyen alapon se kutyád se macskád nincs.
2020. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az emlősöket és a hüllőket szeretem.
2020. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 A disznók a közhiedelemmel ellentétben az egyik leghigiénikusabb állatok, az már az emberek baja, hogy túl kicsi ólakban tartják őket, ahol csak maguk alá tudnak szarni. Egy ember is kb. ennyire volt higiénikus az Andrássy út 60 pincéjében az 50-es évek elején.


Amúgy eltaláltad, se kutyám, se macskám nincs, egy leopárdgekkóm és egy császárskorpióm van.

2020. szept. 27. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az emlősöket, madarakat és a hüllőket is. Kutyám és hüllőim vannak. A rovarokat, férgeket, puhatestűeket nem szeretem. A kitinpáncélosokat még megfogom, de hernyók és férgek közzül egyedül a lisztkukacot fogom meg. Van valami visszataszító számomra abban, ahogyan mozognak és hogy nincs vázuk, mintha egy zacskó lüktető trutyi lenne :D . Ebből már lejöhetett, hogy a rovarok közül a bogarakat bírom a legjobban. Valahogy a pókokkal semmi bajom, sőt. Náluk az sem zavar, ha a szobám falán vannak. A rákokat, garnélákat is bírom, főleg olivaolajjal elkészítve :) .
2020. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!