Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom szeretni az...

Miért nem tudom szeretni az állataim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
𝚛𝚎𝚐𝚎𝚋𝚋𝚎𝚗 𝚟𝚘𝚕𝚝 𝚎𝚐𝚢 𝚑𝚘𝚛𝚌𝚜𝚘𝚐𝚘𝚖 𝚊𝚔𝚒𝚝 𝚒𝚖𝚊𝚍𝚝𝚊𝚖 𝚝𝚊k𝚊𝚛𝚒𝚝𝚘𝚝𝚝𝚊𝚖 𝚜𝚝𝚋. 𝙴𝚕𝚖𝚎𝚗𝚝𝚞𝚞𝚗𝚔 𝚗𝚢𝚊𝚛𝚊𝚕𝚗𝚒 𝚖𝚒𝚛𝚎 𝚑𝚊𝚣𝚊𝚎𝚛t𝚞𝚗𝚔 𝚖𝚎𝚐𝚑𝚊𝚕𝚝, 𝚗𝚊𝚐𝚢𝚘𝚗 𝚔𝚒𝚋𝚘𝚛𝚞𝚕𝚝𝚊𝚖 𝚞𝚟𝚘𝚕𝚝𝚟𝚎 𝚜𝚒𝚛𝚝𝚊𝚖 𝚊𝚣𝚘𝚝𝚊 𝚕𝚎𝚝𝚝 𝚔𝚞𝚝𝚢𝚊𝚖. 𝚜𝚘𝚔 𝚑𝚘𝚛𝚌𝚜𝚘𝚐𝚘𝚖.. 𝚍𝚎 𝚜𝚊𝚓𝚗𝚘𝚜 𝚜𝚎𝚖𝚎𝚕𝚢𝚒𝚔𝚛𝚘𝚕 𝚗𝚎𝚖 𝚝𝚞𝚍𝚘𝚔 𝚐𝚘𝚗𝚍𝚘𝚜𝚔𝚘𝚍𝚗𝚒, 𝚖𝚒𝚟𝚎𝚕 𝚛𝚎𝚐𝚋𝚋𝚎𝚗 𝚊𝚣𝚝 𝚑𝚒𝚝𝚝𝚎𝚖, 𝚖𝚒𝚊𝚝𝚝𝚊𝚖 𝚑𝚊𝚕𝚝 𝚖𝚎𝚐, 𝚘𝚕𝚢𝚊𝚗 𝚖𝚎𝚕𝚢 𝚗𝚢𝚘𝚖𝚘𝚝 𝚑𝚊𝚐𝚢𝚘𝚝𝚝

#𝙺𝚊𝚙𝚌𝚜𝚘𝚕𝚊𝚝 #𝙶𝚊𝚣𝚍𝚒
2020. szept. 30. 03:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ne tarts állatot!
2020. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ajándékozd el őket,jó helyre. A szeretetet nem lehet erőltetni.
2020. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerdesekkel teli ***** válasza:
88%

Ezzel helyettunk is megvalaszoltad a kerdest, felsz megszeretni oket, nem 'mersz' hozzajuk kotodni, nehogy ugy jarj mint a horcsogoddel.

Nekem volt egy imadott kutyusom, az elso kisallat volt, amihez kotodtem, elloptak tolunk..

Azota sem alakult ki olyan szintu ragaszkodas az uj allatainkhoz, de szerintem ez valtozni fog idovel, csak mindent meg kell "gyaszolni"

2020. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sajtoslány ***** válasza:
88%
Ne tarts állatot akkor, add el őket vagy ajándékozd el őket.
2020. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Tarts teknőst, az túlél téged is. :)
2020. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!