Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jófogáson kívül milyen hirdető...

Jófogáson kívül milyen hirdetőoldalak vannak ahol állatot lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 09:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Ne butítsátok a népet.

[link]

2020. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
kösz egyébként a lepontozást. De tudod mit kérdező, támogasd a szaporítást. Tényleg, a kutyáknak nem kell törődés ugye? Neked lelkileg, és fizikailag erős kutya kell aki bírja hogy napokig be van zárva és nem kap enni ugye? Mert a szaporítók ugye ezt csinálják. De ez tök szupcsi mert legalább olcsó a kutya........ -
2020. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
#12 osztom a véleményed és hozzá tennem aki ennyire leszarja milyen körülmények közt nevelkedik és születik egy kutya az ne tartson plüs kutyánál igényesebb állatot. Kicsit fel kéne nőni és ésszerűen gondolkodni. Tele van minden kóbor és mentett állatokkal. Akik meg civil állatmentöként mindent megtesznek az ilyen barmok miatt mint a szaporítók, megfulladnak a munkába meg a rengeteg mentett állatba. Én már meg sem tudom számolni a két kezemen csak az utobbi 2 hónapban hány mentett állat fordult meg nálam amit csak itt a falunk környékén találtam vagy valaki ide hozta...és ez csak egy pici falu...
2020. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Terraplázán is árulnak beteg állatot. Főleg egeret, patkányt. (Nem tudom a nevüket, egy rusnya, boszorkány fejű nő meg a pasija, minden terrán árulnak) Egyszer beteg skorpiót is vettem.
2020. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem kutyát akarok XD Egyből jön a rosszindulat... Egyébként elég sok a tenyésztő hirdetés is, nem csak szaporítók vannak ezeken az oldalakon. :D De itt mindig ez van, hogy feltesz valaki egy kérdést és 90%-ban egy nagy tömegbunyó lesz a vége, a kérdésre meg kb nem is válaszol senki XDXDXD
2020. okt. 5. 12:09
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Mert nincs más oldal jófogáson kívül. Mind megszűnt már/nem aktív.

Facebookos csoportok vannak még.

2020. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, milyen állatról van szó. Mert ha haszonállatot akarsz venni, akkor vásárokon érdemes, ha pedig valami kedvtelésből tartott állatot, akkor mindenképpen tenyésztőtől érdemes venni vagy pedig állatkereskedésből.
2020. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!