Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csípett már meg pók M. o....

Csípett már meg pók M. o. -on? És fájt? XD

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nincs olyan felnőtt ember, akit ne csípett meg volna pók, ha máshogy nem álmában, mikor ráfekszik. Egy ember több mint két pókot eszik meg élete során álmában.
2010. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
engem csípett meg már álmomban. nem éreztem akkor semmit.. a csípés egyébként ilyen pici kemény pötty és nagyon viszket.
2010. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

engem állandóan megtalálnak. heti minimum 3 pókcsípésxD

és nagyon viszket:-S

2010. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csípett. Nem rosszabb a szúnyognál, legfeljebb tovább megmarad.
2010. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, éppen aludtam, az a kis szemét meg rám mászott és megcsípett. :D És igen, fájt, mint állat. :D

Tudtam, hogy le kellett volna csapnom. xD

2010. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, keresztespók és rohadtúl viszketett! X(
2010. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem eddig látványosan kétszer! fogalmam sincs milyen pók volt, de nagy lett, piros, és viszketett, de az egyik az fájt is! :S az egyik az arcomon volt az orrom mellett, a másik pedig a szemhéjamon.. és mindig akkor lettem megcsípve, amikor a legjobb barátnőmnél aludtam xD
2010. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az igen! Engem már minden csípett meg de pók nem, azért kérdeztem bár ilyen. Nagyon nagy pókot xD meg nem fognék max szakértővel állatkertben.
2010. aug. 8. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
heh engem még csak megharapott xD Vagyis két kis pötty volt a kisujjamon amikor lenyúltam a nővérem ágya alá xD Szerencsétek h nem madárpók volt
2010. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem van egy pók lakótársam, egy elég nagy teremtés........

ott él már vagy tavasz óta az ágyam felett van a sarokban:D

és sztem igaz a feltevésem, hogy csípett meg...elég nagy piros foltot okozott és kicsit fájt.

2010. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!