Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macska vagy kutya és miért?

Macska vagy kutya és miért?

Figyelt kérdés
Szeretném ha kultúráltan vitatkoznánk!

#macskavskutya
2020. okt. 19. 17:30
 1/8 anonim válasza:
32%
Egyén függő,de szerintem inkább a kutya(meg is indokolnám).A macska egy olyan állat amelyet kiskorától kezdve nevelsz ,szeretgeted stb.,de mikor felnő elkezd kóborolni egyre kevesebbet van otthon és szinte az ételért jár haza.A kutya ellenben hűségesebb.A macskákkal törődhetsz napi 8 órát is akkor is elmegy.Saját véleményem :)
2020. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kutya, mert több évtizede madártartó vagyok, nem bízok a macskákban, hogy nem akarná levadászni a madaraimat, és kocogni, túrázni szeretek, ebben egy kutya jobb partner, mint egy macska.
2020. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Macska mert lusta vagyok a kutyához, és a jelleme is jobban tetszik. Kizárólag benti. Ugyanúgy ragaszkodik az emberhez mint a kutya.
2020. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag benti tartással macska. Én pont azt szeretem bennük nagyon, hogy meg kell dolgozni a szeretetükért és van véleményük. 😊
2020. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Macska :) Amióta az eszemet tudom, mindig cicánk volt. Vagyis volt egy nagy kutyánk, de akkor én még kicsi voltam. Én azt szeretem bennük, ellentétben a kutyákkal, hogy nincsenek 0-24 a fenekedben, nem kuncsorognak szeretetért, tehát ha nincs hozzá kedved/nincs rá időd/mással vagy elfoglalva, akkor nem mászik a szádba, hogy már pedig szeretgessed, önállóbbak és nem tekintenek istenként a gazdájukra. Most nincs cicám, páromnak van egy kutyája, de nem tudom megszokni, macskás típus vagyok.
2020. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Mindkettő.
2020. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem de macskát tartok, elvan a lakásban (vasúti átjáró és forgalmas út mellett NEM fogok kiengedni egy majdnem teljesen vak macskát "rAbSáGbAn ÉlI lE aZ éLeTéT" ide vagy oda) és őszinte leszek lusta lennék napi 3-4x lemenni a 4. emeletről megsétáltatni de tudom magamról így nem is lesz ide kutyám, ha lenne házam nagy kerttel tartanék, mindkettő máshogy szeret, a macska inkább csak néha odamegy ha olyan kedve van, a kutya jobban "istenít" de abból is lehet sok, szóval mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai.
2020. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2 van, mindkettő előnye és hátránya megvan
2020. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!