Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Munka mellett milyen kisállat...

Munka mellett milyen kisállat tartható?

Figyelt kérdés
Egyedűl élek egy 50Nm2 es lakásban. Mostanában nagyok egyedűl érzem magam. Szeretnék magam mellé egy társat azonban Hétfőtöl-szombatig dolgozom napi 12 órában eggyik héten éjel másik héten nappal. Kutyus/cica mindenképp kilőve mert hiába állatbarát községben élek nem érezném magam jól ha ennyi időre magára hagynám. Szerintetek lenne olyan kisállat akivel lehet minden törődni babusgatni és nem hosszú neki ez az idő?
2020. nov. 29. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hal? Hörcsög?
2020. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Halat nehezen fog babuzsgatni, emlőst meg semmiképp se tartanék ilyen körülmények között. Szerintem engedd el a dolgot, amíg nem változnak az életkörülményeid.
2020. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Miss Endzsi ***** válasza:
58%
Két ivartalanított ellenkező nemű nyuszika? Persze csak, ha kiengeded őket napközben.
2020. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Teknős, kígyó, pók.
2020. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tengerimalac? Csak tengerimalacból minimum a 2 db. Veszel nekik egy 120×50-es ketdecet és ők elvannak. A tengerimalacnak a legjobb játék egy masik tengerimalac így ha 12 óráig nem vagy velük akkor sem lesz nekik rossz. Bár a személyiségük igen valtozó. Nekem 2 testvér fiú malacom van és az egyik olyan, hogy ráteszem a hasamra és nyugton van és alszik a masik meg 5 percig nem tud egyhelybe megmaradni. Illetve azt is ajanlom ha tengerimalacot valasztod, hogy szerezhetsz be kifutót nekik így a ketrecen kívül is tudnak futkarozni vagy jatszani de bebiztosított helyen szabadon el lehet őket engedni csak számolni kell azzal, hogy vagy semmenyire vagy egy kicsit lehet csak megtanítani a szobatisztaságot és azt is nehez.
2020. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is a tengerimalacot javaslom, ahogyan az 5ös írta.
2020. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk macskánk van, pont azért, mert ő átalussza a napot, kevésbé éli meg rosszul az egyedüllétet, mint a kutya.

Illetve két cica még ideálisabb ebből a szempontból.

2020. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy vagy két cica nagyon jól elvan egyedül, a nap 24 órájából 20 órát alszik. Alom , víz és állandóan kirakott száraz kaja elég neki. Nekem négy cicám van 55 négyzetméteren, mindegyik kidobott elhagyott cica volt. Nem nagyon foglalkoznak egymással.
2020. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végtelenűl hálás vagyok!
2020. nov. 29. 15:21
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Két macsek
2020. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!