Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosok hozzátok szólnék....

Állatorvosok hozzátok szólnék. Amikor elaltatok egy beteg állatot, mi fut olyankor át rajtatok?

Figyelt kérdés
Például egy kutyát ha elaltattok, és ott van a gazdi is, mi fut rajtatok keresztül?

2020. dec. 1. 00:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%

"8/10 A kérdező kommentje:


Akik ideírtak azok állatorvosok?


Mert én állatorvosokat kérdeztem...."


Szokott ide írni egy állatorvos, de mindig töröltetik a válaszait, mert azokkal nem azt írja, amit a sok fotelállatvédő olvasni akar, hanem az igazat.


4. voltam.

2020. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Aki allitolag “szakmabeli” vagy “allatorvoskent” szokott ide irni, az egy idiota. Nem az igazsagot irja, hanem olyan eszement dolgokat, hogyha o tenyleg allatorvos, akkor isten mentsen tole. Szerintem csak trollkodik, vagyis remelem.
2020. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aki állatorvosként olyan ostobaságokat magyaráz mint az itt magát állatorvosnak kiadó egyén (pl hogy az állat ivartalanítása egy felesleges hülyeség, meg felszabdalást emleget) , azt már rég kivágta volna a Kamara a köreiből.

Azt is megnézném aki csak egy pillanatra is elhitte hogy az a félkegyelmű állatorvos :D

Érdekes módon a Kamara összes ajánlásának és minden bizonyított ténynek és bevett gyakorlatnak ellentmond. Ilyen nincs hogy valaki neves professzoroktól tanul évekig, majd lehülyézi az összeset és kollektíve az egész szakmát azzal, hogy a laikusok butaságával gondolkodik az állatgyógyászatról.

A kis gyk-s állatorvosotok nem más, mint egy frusztrált gyári melós.

2020. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!