Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha van valami a...

Mit tehetnék ha van valami a kertemben?

Figyelt kérdés
Egy nagytestű állat végzett a baromfiudvarral aztán rámtámadt és de végül sikerült beérnem a házba és vicsorogva a kerítésen távozott olyan volt mint egy majom ember keverék majdnem két lábon járt és a helyiek is láttak már ilyet kb 10 éve ma este is eljön?
2008. dec. 1. 16:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Vadőrt lehet esetleg hívni. Megkérdezni tőlük, mit tudnál csinálni,vagy ők mit tudnak csinálni. Elég durva lehetett. Sok sikert!!
2008. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
50%
Ez nem inkább egy kutyámajom volt? Támadó pozicióban volt?
2008. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
20%
Ja és azt mondta, hogy ma is megy olyan fél tíz körűl, ha nem bukja be a vonatot.
2008. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
ez nagyon vicces de megnézném hogy ti mit csinálnátok ha ti látnátok ilyet a kertetekben szerintem betojnátok
2008. dec. 1. 17:05
 5/29 anonim válasza:
26%
Na, olyankor megpróbálnék valahogy lejönni a bélyegről.
2008. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

fokusz@rtlklub.hu


Ha valóban két lábon járó majom-ember keverék, előbb ott lesznek, mint a vadőr.

2008. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet majdnem két lábon járni? Nem lehet, hogy egy "kisebb" medve volt. Élelemért a téli hónapokban gyakran betérnek a kisebb-nagyobb falvakba.
2008. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

Ez is egy kamugyanús kérdés...

Tiszta X-akták :DDD Hol laksz? Megyek és elkapom neked azt a valamit.


Egyébként már látom is magam előtt : Fókusz. Jó estét kívánok, titokzatos lény tartja rettegésben a falu lakóit. Rejtett kameránkkal utánajártunk. Részletek a reklám után... megdöbbentő felvételek következnek.


:DDDD szólj a Fókusznak. Vagy a vadásztársaságnak, bár azok nem sokat b*sznak rá tapasztalatból mondom.


Nem tudom, mennyire vagy bátor és erős, ha annyira nem akkor zárkózz be és tarts magadnál egy kést vagy valamit, hogy ha hallod hogy valaki nyitja az ajtót. ne aludj egyedül otthon szerintem.

2008. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Biztos ezaz , már másnál is támadott!!!

hallgasd meg!

[link]


:DDDD

2008. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
lehet,hogy kumbadzsamba volt láttam erről 1 filmet,Amerikában már többen látták és egyikük sem tünt őrültnek....remélem a Te vidékeden tetszik neki DDD
2008. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!