Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetnek ilyesmit az...

Hogy tehetnek ilyesmit az emberek?

Figyelt kérdés

Nem bírom felfogni.Ez szörnyű,ilyenkor szégyennek érzem,hogy én is ehez a fajhoz tartozom.

[link]


2011. máj. 14. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Hát az ember ilyen... Remélem nincs sok hátra már ezen a Földön és a következő generáció már megéli, hogy kipusztul a Földről, ha mi még nem is. Nem szabad az emberi fajnak léteznie még sokáig, nem erre a világra való. Örömmel halnék meg, hogyha tudnám, hogy az egész emberi fajt elsöpri a a Föld színéről egy aszteroida, vagy bármi... Csak sajnos akkor az állatokat is vinné, de valahogy muszáj... :"(
2011. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Háát ez elég gáz dolog de remélem hogy ez idővel nagyot fog változni... Csak észre kell vegyük azt végre mekkora "ÁLLATOK" (átvitt értelemben gondoltam) vagyunk.De mondjuk én a két kutyámat százszor többre becsülöm mint egyes "EMBEREKET"... Ennek a szemét munkának muszáj megváltoznia és annak aki ezeket teszi idővel tudom (illetve remélem) muszáj megbűnhődnie ezekért a tettekért.
2011. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Eszedbe ne jusson többet samponnal hajat mosni, tusfürdővel zuhanyozni, alapozót kenni magadra többé. Emlékezz erre ma este is, mikor készülsz az esti buliba. Bezzeg ha valami bajod lenne egy krémtől, akkor sírna a szád, és perelnél agyon egy ilyen céget.

Mindenki nézzen magába, ne álszenteskedjen itt, gondolja el, hogy amikor anyja/gyereke fekszik a kórházi ágyon, akkor vajon mit nem adna a gyógyító kezelésért, amit ezek kísérleteztek ki.

Végül pedig, tegyük fel, hogy a nyulakból lennének emberek, mi pedig nyulak lennénk, akkor azok a nyulak nem próbálnák meg rajtunk keresztül jobbá tenni az életünket? Dehogynem.

2011. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

van egy film: Earthlings.A google-n fent van videóként. Az emberi kegyetlenséget boncolgatja és megdöbbentőő :(

Érdekelne h ezek az értelmetlen kísérletek mire jók, na meg h ki pénzeli....

2011. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Ezt nem az "emberek" teszik, hanem az "uralkodók"


Az emberek a családjaikat szeretnék etetni, és eltartani magukat.. Mivel bele vannak kényszerítve egy oylan "civilizációba" ahol MINDEN pénzzel műküdik, így kényszerítve vannak bizonyos dolgokra.


Nem hiszem, hogy bárki élvezetet lel ebben ha megvan mindene, és nem szenved semmiben sem hiányt!!!!!


Kicsit a dolgok mögé is kellene látni, mert mindenki hasznot húz valamiből többek között a videó készítője is, különben nem csinálná mit csinál!!


Én az iparban dolgozom egy ideje, és azóta jöttem rá hogy a nagy környezet és állatvédők is mind képmutatók csak a pénzre hajtanak és bepalizzák az önkénteseket akik egymagukban szószerint annyit érnek mint bolhacsípés egy elefántnak.


Az éremnek mindíg két oldala van, mert ha nem így lenne akkor még mindíg az őskorban tartanánk.

2011. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként meg egy háború sokkal sokkal kegyetlenebb...
2011. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
első válaszoló,azt hiszem a lelkemből szóltál...gyűlölöm,hogy ehhez a fajhoz kell tartoznom :(
2011. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
és az uralkodók nem emberek? hmm?
2011. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ezen nincs mit vitatni egyébként,engem az Isten se győz meg arról,hogy jó cél érdekében történik,mert ha mégis,akkor biztosan van humánusabb módszeálok,akkor is.

És igen,erre fokok gondolni amikor hajat mosok,vagy kifestem magam,mert olyan kozmetikumokat használok,amiknek az előállításához nem végeznek állatkisérleteket.

De ez a videó nem csak a kisérletekről szólt,ha észrevennéd.

Aki(/akik )meg ezzel a videóval fáradozott,nyilván nagyon szereti az állatokat és Ő legalább próbál tenni az érdekükben.

2011. máj. 14. 21:29
 10/17 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért
2011. máj. 14. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!