Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik halacskából hány db-ot...

Melyik halacskából hány db-ot vehetek még bele?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy 60x30x30as (54L) akváriumot.

Eddig csak egy pici 25L es volt.

Most van benne 2dánió, 5neon, és 2 harcsa


2010. aug. 13. 16:51
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy esetleg ha veszek még valamelyikből, akkor is tudnátok olyan halat mondani amit ezekkel együtt tarthatok még?
2010. aug. 13. 17:02
 2/2 anonim válasza:

Én elsősorban a zebra dánióból vennék még néhány párt a helyedben, mert ezek csoportosan szeretnek élni úgy, mint a neonok. Vagy vehetnél még néhány pár (más színű) neont.

Ha jobban szeretnéd színesíteni az élővilágot, akkor ajánlom: 1 pár piros xipho-t (Mexikói kardfarkú hal) Az is jól elvan a többiekkel. Úgy írtam, hogy vagy-vagy! Nem szabad túlzsúfolni! Ha van állandó levegő porlasztás, akkor valamivel több halad is lehet, ha nincs: akkor attól függ, mennyi élő vízinövényed van. (Pl. szélsőséges esetben, ha valaki nem telepít élő növényt, és nem alkalmaz porlasztást sem, akkor a már a felsorolt halmennyiség is sok lehet!)

[link]

2010. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!