Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokkal kapcsolatos...

Milyen állatokkal kapcsolatos munkák vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

16 éves lány vagyok.

Az állatok a mindeneim és nagyon szeretnék velük foglalkozni.azért kérdezem most tutom még korai de akkor már most nagyon tanulnám azokat a tantárgyakat amik a munkához kellenek pl biológia sajnos többet nemtudok hogy mit lehetne.

állatorvos viszont nem szeretnék lenni.

Bármi már igeen.

csak tudjak segíteni,foglalkozni az állatokkal:)

előre is köszönöm:)


2010. aug. 14. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

mezőgazdasági iskola van asszem.

hát lehetsz idomár meg ilyenek.

de ha elmész egy menhelyre ottis besegithetsz... sétáltatod a kutyákat stb....

2010. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a kutyakozmetikust ajánlanám, sokat lehet vele keresni, és közben minden nap ottlesznek veled azok a pici jószágok. :)

Esetleg az Állatkertben, ha éppen keresnek gondozokat, oda is pályázhatsz :D

2010. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Állatkertbe komoly szakképzettséggel is csak kihalásos alapon lehet bejutni vagy nagy protekcióval.Ott benne van a pakliban,hogy neked kell megölnöd a takarmányállatot,legyen az patkány,naposcsibe,tengerimalac vagy kisnyuszi.

Első nap kezembe nyomtak egy doboz tündéri fehér patkányt és közölték,földhöz kell vagdosnom őket.Mondtam,én állatgondozónak jöttem és nem gyilkosnak és mentem is kilépni.

Kutyakozmetikus annyi van,mint égen a csillag.

2010. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állatgondozó, állatbefogó, állatidomár, kutyakozmetikus, asszisztens egy állatorvos mellett, patkolókovács. Több nem jut eszembe, sry. :D
2010. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
állatrendőrséget kéne alapítani itt Magyarországon is. és az neked is biztos tetszene :)
2010. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépeen köszönööm mindenkinek:)

csak az a gond hogy ezekhez nemtudom mit kell tanulnom ha valaki tudja lécci írja le nekem:)

az állatrendőrség az nagyoonjó:)tv-ben is mindig ilyeneket néézek:)

Animal Planat-en;)

2010. aug. 15. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam nézni az Animal planet-et és én is állatokkal szeretnék foglalkozni, most a kutyakozmetikán gondolkozom,

állatorvos én se lennék mert már attól rosszul vagyok ha beoltják a kutyát,nem tudom miért talán az a furcsa szag ami a rendelőben van,vagy a tű látványa, pedig a vértől soha nem vagyok rosszul (furcsa)

majd írd meg hogy melyiket választottad.


16/L

2010. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Énis ugyanígy vagyok ezzel:)

hát még nemnagyon döntöttem el:)

ha valami van még ide írhatsz:candy_on@freemail.hu :)

2010. szept. 17. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!