Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan állat, amelyiktől...

Van olyan állat, amelyiktől félsz, és ha igen, melyik az és miért?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Darazsak, méhek. Még sosem csíptek meg, így még jobban fsok, hogy mennyire fog fájni és, hogy nem vagyok-e rá allergiás (bár az második alkalommal ütközik ki inkább).

A pókoktól inkább undorodom, de a hazaiakról tudom, hogy nem tudnak bántani (egy-két ritka fajtát kivéve).

2021. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden rovartól félek, kivéve a legyeket meg 1-2 ártalmatlanabb bogarat. Egyszerűen undorít a kinézetük, a hangjuk, az ízeltlábaik, úgy az egész. A legjobban a repülő rovaroktól rettegek, nyáron mindig dilemma, hogy inkább megfulladjak a melegben vagy ablakot nyissak (nem mindenhol van szúnyogháló), az ilyen szőrös éjjeli lepkéktől és a nagyon nagy, hangot kiadó repülő izéktől vagyok kiborulva.
2021. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es: nekem az első csípésem váratlan helyzetben jött (mondjuk nagyrészt gondolom így fordul elő), a boltban vásároltam, egy példány meg ott pihent a gyümölcsön. Én rámarkoltam, nem láttam persze a darazsat/méhet, azonnal megcsípett. Nagyon fájdalmas volt, de a lényeg, hogy teljesen bepánikoltam, ugyanis attól féltem, amit te is írtál, hogy mi van ha allergiás vagyok rá. Szerencsére nem történt semmi, viszont az ujjam az sajgott órákon át. Na azóta rendkívül óvatosan fogom meg a gyümölcsöt/zöldséget :D
2021. jan. 20. 21:49
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es: nekem évekig volt pánikolós félelmem a molylepkéktől :D Főleg, ha éjjel van nyáron, ugye akkor könnyebben bejönnek, jaj hányszor ugrottam ki az ágyból, mikor láttam a tévé képernyőjén, hogy odaszállt. Viszont már vagy két éve nem tudnak úgy rám ijeszteni, mint régen, vagy csak megedződtem :)
2021. jan. 20. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Kutyáktól, gyerekkoromban meg támadót egy ősszeverődőt kutya falka (10) kutya 3x megharaptak az volt a szerencsém . Állomáson történt és ott volt az állomás tűzoltó létrája és arra feltudtam mászni .
2021. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A darazsaktól félek, a poloskától pedig undorodom.
2021. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Agresszív kóbor kutya, szintén rossz emlék miatt, én már gimis voltam amikor megtámadott egy falka. Illetve a vaddisznóktól, felénk többször okoztak már súlyos sérülést. Én eddig még megúsztam röpke találkozásokkal de mióta a városi erdőbe is beszoktak, már nem merek arra sétálni.
2021. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ember.
2021. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csótányok. fogalmam se volt hogy félek tőlük aztán elmentünk portugáliába nyaralni. éjjelente nem mertem aludni
2021. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a bálnától félek... jobbanszólva egy porcikájától.. a bálna f*szától.
2021. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!