Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok, ha szerettete...

Mit csináltatok, ha szerettetek volna állatot, de a szülők nem engedték?

Figyelt kérdés
Én már régóta szeretnék 1 kutyát, a előző 8 éve halt+, és már szinte nem is emléxem rá. Apum azt mondta, h majd lesz. De ismerem őt, az nála azt jelenti, h mindig talál majd mi kifogást. (Pl. túl messze van, túl drága, nem fajtiszta, csúnya színe van...)Pedig foglalkoznék vele, az elzővel is foglalkoztam, pedig csak 6 éves vtam. Légyszi, írjátok +, h mit tgyek.
2010. aug. 15. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanulj, dolgozz és majd a saját házadban lehet saját kutyád.
2010. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nah énis most 1 labradort szeretnék ugyan úgy állok ahogy te
2010. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem engedték soha, pedig én aztán a mai napig rendesen megvagyok őrülve az állatokért!

Aztán 27 évesen a párommal közösen külön a szülőktől már megengedhettük magunknak, hogy macskáink legyenek.

Egyébként most egy kutyára fáj a fogam már jó ideje!

Mi lenne, ha egy nap véletlenül hazállítanál egy kiskutyával, hogy az út mellett találtad? Esküdözz, hogy gondját viseled!

2010. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

-hisztiztünk, vertük a seggünket a földhöz, aztán szépen lassan felnőttünk.. :D

-rágjad apád fülét.. előbb utóbb megunja :D

névnapod-szülinapod közeledtével jobban, meg olyannak is mondd, akire apud hallgat - mondjuk anyud :)

- hajrá :D

2010. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

4 honapja pusztult el a kutyusom...meg voltam vele áldva h nekem macska kell h legyen vmi állatunk...anyu nem engedte és én eljáccottam h hazaállitottam egy tündéri cicával és mikor már meglátják a szülök meg látják h mennyire örülsz neki akk már az állatot is megsajnálják és akk maradhat mer megenyhül a szivük...én ezt már eljáccottam nem is eccer:)eddig mindig sikerrel:)

proba szerencse veszteni nem vesztesz vele semmit

2010. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, apukám nem akart kutyát, aztán úgy döntöttünk, elhozzuk a kiskutyust, hogy mit szól hozzá. Ahol született, azokkal megbeszéltük, hogy ha nem fogadja el apukám, visszavisszük. Persze első látásra szerelem volt, azóta is apukám lábánál alszik, pedig már nem kiskutya.
2010. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még azt leszeretném írni, h 1x találtam a kapunk előtt 1 cicát.Nagyon szép és aranyos vt, mkinek tetszett.Először úgy vt, h +tartjuk, aztán pár nap múlva eltűnt.Vigasztaltak mindennel, csak azt nem tudják, h láttam ahogy apum berakta egy dobozban a kocsijába. :) Azóta sem mondtam el nekik, de félek, h 1 blökivel is +tenné.:S

2010. aug. 15. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
én nagyonnagyonnagyonnnagyon sokat rágtam a fülüket (nálunk apa engedékenyebb) és megbeszélte anyával h legyen kutyusunk. Anya is szereti az állatokat , de ő úgy van vele h aranyos cuki, de sokat kell vele foglalkozni stb. Aztán fordult a kocka. Egyik nap felébredtem és kint láttam h anya a szomszédból vette át a kutyust:) Mai napig is megvan mindenki szereti:D (5 és fél hónapos^^) Amúgy egy kuskutya jobb egy macskánál, mert a macska kifér a kerítésen és volt nincs. Egy kutya is el tud szökni, de szerintem azért ő jobban ragaszkodik:)
2010. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmentem egy kutyamenhelyre önkénteskedni...5 év múlva már lehetett saját kutyám is!:D Igen,édes jó anyukám sem kapkodta el,de végül eljött az én időm is. Szóval türelem...
2010. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!