Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatoknál is előfordul a...

Az állatoknál is előfordul a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Ha igen, pl. milyeneknél?

2021. jan. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
84%
Igen.Egyik reggel jöttem ki a kapun,mert a kutyáink kiszöktek,és láttam hogy egy nagydarab keverék kutya ott az utca le van guggolva,közelebb megyek,látom hogy mozog a segge,azt hittem a mi kutyánk van valamelyik alatta,fölemeltem a kezemet hogy elzavarjam,erre látom hogy egy ismeretlen kis keverék szobakutya szerűség van alatta.A nagyobb fölpattant,a kicsi pedig lógott a farkáról a levegőbe és kalimpált a kis lábaival,akkor láttam meg hogy az alsónak is töke van.
2021. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
20%
Az értelmes válaszokat hogy lepontozza a sok ratyi,fogadjátok el hogy betegség a homosexualitás.A természetestől áll a legmesszebb,bármennyire is szeretitek az ellenkezőjét állitani.
2021. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
94%

11-es akkor azt mivel magyarázod, hogy létezik az állítvilágban olyan, hogy szűznemzés például?


[link]


Vagy erről mi a véleményed?


[link]


Ha tetszik neked, ha nem, ezek tények. Nem csak a heterók tudnak szaporodni.

2021. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
14%

"Az értelmes válaszokat hogy lepontozza a sok ratyi,fogadjátok el hogy betegség a homosexualitás.A természetestől áll a legmesszebb,bármennyire is szeretitek az ellenkezőjét állitani."


Nehidd, nem azok pontozzák le, cenzúra van!


beírtam, hogy a kamatyoló sasok meg az ölelkező delfinek, hogy tetszenének a sok zöldikének, meg a "globális felmelegedés"


Erre kitörölték!



Ez a gyakorikérdések amúgyis egy baromi gyanús oldal, szerintem.


Mindent támogatnak ami Sorosista...

2021. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
15%
Az, mindehol manipulál(na) a fajtátok, de annyira lesz sikeretek mint a tesconak oroszországban!
2021. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
98%

Mar bocs de mi az hogy nincs irasos emlek?

A faraok, kiralyok, csaszarok volt hogy haremben, tobb ferfival is csinálták. Ez itt bukott meg. Vagy okori Görög orszag? Ahol senkit nem erdekelt hogy ferfi vagy no, ha gyonyoru kidolgozott teste volt barki jo volt. Roma? Soroljam meg?

De igazából ilyen primitiv embereknek lehet magyarázni. Regen kb csak a gazdagok tehettek meg hogy ferfiakkal voltak.

2021. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
16%

Mar bocs de mi az hogy nincs irasos emlek?


A faraok, kiralyok, csaszarok volt hogy haremben, tobb ferfival is csinálták. Ez itt bukott meg. Vagy okori Görög orszag? Ahol senkit nem erdekelt hogy ferfi vagy no, ha gyonyoru kidolgozott teste volt barki jo volt. Roma? Soroljam meg?


De igazából ilyen primitiv embereknek lehet magyarázni. Regen kb csak a gazdagok tehettek meg hogy ferfiakkal voltak.



Nyomika, nem arról beszéltem hogy emberekről nincsen!


Gerinces állatokról nem tudsz ilyet felmutatni több ezer év távlatából sem! Senki soha nem ábrázolt ilyet hogy "homokos gerincesek" valami érdekes oknál fogva, sem művészileg, sem tudományos célból.

2021. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
7%

Érdekes mód mindenhol az ember az aberrált, meg a homokos.


Majd ha hozol nekem egy barlangrajzot kamatyoló bölénybikákról, vagy bronzkori szobrot hímoroszlánok párzásáról, akkor oké nyertél.

2021. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
79%
De azért a cikkekre nem tudsz érdemben reagálni. :)
2021. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
83%
Aha, szóval a tudományos cikkek manipulálások (ráadásul két teljesen ellentétes politikai irányzatot képviselő médiától hoztam őket), meg mi az, hogy fajtátok? Az ember maga egy faj, szóval áruld már el, milyen fajok léteznek az embereken belül, és én konkrétan melyikbe is tartozom? Micsoda biológusok jöttek itt össze...
2021. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!