Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatoknál is előfordul a...

Az állatoknál is előfordul a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Ha igen, pl. milyeneknél?

2021. jan. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
23%

"Azt ugye tudod, hogy azt kapod, amit te kívánsz másoknak? :D De látom szöveget értelmezni sem tudsz, mert heterók milliárdjairól írtam te ész. :) Amúgy ordít, hogy egy boldogtalan nyomorék vagy, mert értelmes embert nem húz fel ennyire más magánélete. Tudod, az, ami neked az életben nem lesz. :)"


Ha azt kaptam volna, már szentté avattak volna, ami felbosszant az pedig a társadalmi elnyomás a heterók irányába, meg az életképtelenek támogatása!

Támogassátok egymást ott ahol ti vagytok többségben, ahol nem ott meg hallgatni arany!

Menjetek Afrikába ott sok a humanitárius (vagy nem), de legalább jó "meleg" van.

2021. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
92%
Aha aha aha, na persze. :) Mások nevében pedig ne beszélj! Sebaj, látom már le is szedték a böfögésed, ez meglepően hamar történt.
2021. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
94%
Na már megint feltették az "üldözöttek vagyunk" lemezt. Ezt az üldözik a heterókat még saját maguk sem veszik de szerintem, akkora kapitláis nagy marhaság.
2021. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kérdésed komoly, az elég nagy problémára utal. Egyszerűen azért, mert ezek a te gondolataid, más meg máshogy gondolja, és nem tart igényt fogadatlan prókátorokra. De mit is beszélek neked, aki még annyit se fog fel, hogy ép ember nem kíván betegséget senkinek azért, mert máshogy él, amivel ráadásul neked semmilyen kárt nem okoz személyesen. Hidd el, az én környezetem mosolya nagyon is őszinte, és a hozzád hasonlóktól irtóznak ezerrel. Tudod ők boldog emberek, akik nem kényszerülnek más magánéletében turkálni, mert van sajátjuk.
2021. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
18%

"Egyszerűen azért, mert ezek a te gondolataid, más meg máshogy gondolja, és nem tart igényt fogadatlan prókátorokra. "


Emlékeztetnélek, hogy a KÉTHARMAD úgylátja, hogy "AZ ANYA NŐ AZ APA FÉRFI", ez ugyanis egy kétharmados alaptörvény!


Anya és apa nélkül pedig NINCS CSALÁD!


Heteróként elégedett vagyok a KÉTHARMADOS többség véleményével!


Neked meg jobbulást.

2021. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
92%
"Az Anya NŐ az APA Férfi!" --> Ez hogy jön ide? Nem a transzszexualizmusról beszélünk. Fájdalomcsillapítóra meg nincs szükségem, nem is tudom, miért kellene egyáltalán. Amúgy vicces, hogy te vagy az, aki egyetlen, aki még a tudományos cikkekre se tudott reagálni semmit, csak böfög állandóan.
2021. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
92%
Amit amúgy egy meleg talált ki, szóval külön vicces. :D Amúgy nem az ország kétharmada szavazott rájuk, hanem a szavazókorúak közül akik ténylegesen elmentek szavazni, azoknak a kétharmada, ami nagyon nem az ország tényleges kétharmadával egyenlő. :) Egyébként pedig de, van család, mert vannak egyedülállók, vannak özvegyek, és igen, vannak olyanok, akik meleg / bi létükre gyereket nevelnek. Képzeld, a meddőség pedig nem szexuális orientációtól függ. :)
2021. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
94%

"Emlékeztetnélek, hogy a KÉTHARMAD úgylátja, hogy "AZ ANYA NŐ AZ APA FÉRFI", ez ugyanis egy kétharmados alaptörvény!"


Emlékeztetlek, hogy azt a törvényt egy orgiázó homo írta :D mekkora lúzerek vagytok, hogy még ezt is beveszitek bőnyállal :D

2021. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom... Tudományos témában, állatvilág kapcsán íródott ez a kérdés, teljesen normális válaszok születtek, tudományos cikkek lettek linkelve (teljesen különböző politikát valló portálokról), még biológiát tanuló ember is írt, erre valaki ide behozza a politikát. Azért ez már tényleg beteges. És nem, itt semmi lobbi nem volt, tisztán tudományos diskurzus ment. Köszönöm, de heteróként én sem tartok igényt ilyen magatartás emberre! Nem tudom, miért kell mindent széttrollkodni, még csak nem is Pride-ról folyt a téma, hanem olyan tudományos jelenségekről, mint a szűznemzés a gyíkoknál...
2021. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
41%

"Ez hogy jön ide? Nem a transzszexualizmusról beszélünk. Fájdalomcsillapítóra meg nincs szükségem, nem is tudom, miért kellene egyáltalán. Amúgy vicces, hogy te vagy az, aki egyetlen, aki még a tudományos cikkekre se tudott reagálni semmit, csak böfög állandóan."


Ami a normálistól eltér, azaz nem azonos azzal amit a kétharmados alaptörvény megfogalmazott (az anya nő az apa férfi), az a többségi társadalmi normán kívül esik (normálistól eltér) evégett mindegy melyik verzióról beszélsz.


Fájdalomcsillapítóra előbb-utóbb szükséged lesz, ha majd belefáradsz vagy fel nem adod.


Milyen tudományos cikkeket magyarázol? 444 meg origo?


Ne röhögtess, a tudomány az ott kezdődik, hogy MTA vagy AAAS.


De már egy szakfolyóirat is elég.

2021. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!