Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van más (lovagolni tanuló )...

Van más (lovagolni tanuló ) is rajtam kivűl aki a haját tépi emiatt az esős idő miatt?

Figyelt kérdés
házhoz járok és ott nincs fedeles szóval csak az imádkozás marad hogy ne essen. annyira elkeserít hogy ma lett volna az edzésem erre pont indulásnál keletkezett egy óriási vihar. a legrosszabb hogy keddig esni fog és még szerdán se mehetek mert valamicskét a földnek is száradnia kell. annyira idewgesít és nem tudok ilyenkorm it kezdeni magammal,mivel még kezdő vahgyok és tudjátok a kezdöknek a lelkesedése milyen :) szóval van valaki más is ebben a helyzetben?? valami tipp hogy vészeljem át ezeket a napokat,?
2010. aug. 15. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelt az eső. És az edzőmet sem. Volt, hogy szakadó esőben, dörgés-villámlás között volt ugróedzésem. Még élveztem is, szarrá áztunk persze. :) Szóval engem nem érdekel ha esik.
2010. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

szegény ló

nem szakad be alattad?XD

2010. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:) énis elmennék még esöben is csak sajna akkor azt mondja az edzöm hogy ne menjünk én meg nem eröltetem rá magam
2010. aug. 15. 20:25
 4/15 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan helyet,ahol adottak a feltételek,itt megtalálod a lovardákat területi bontásban,jó edző máshol is van:

[link]

2010. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen én is házhoz járok és én is szoktam sajnálni, de mivel sak én járok oda mert legjobb barátnőmmel szoktam ( van 4 lovuk, most sülzetett egy kicsi *-* xD) ezért áttesszük másik napra. Amúgy mikor lovaglok és rákezd nem zavar. :D Tökre élveztem :P Igaz kicsit csúszkáltunk ügetés közbe ( akkor nem vágtáztunk)

Amúgy hány éves vagy? Irhatnál privit ha gondolod :D

13/L

2010. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mis is átteszzük másik napra ,de igy is alig birtam ki ezt a 3 napot erre most várhatok még vagy 3at. amugy eltudnám magam foglalni mert van egy pacim de őt még nem lovagolhatom mivel kezdő vagyok. másik helyett nem szeretnék keresni mert körülményes lenne a bejárás és szeretem ezt a helyet.
2010. aug. 15. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem olvass addig lovas könyveket vagy menj át fedeles lovardába. én fedelesbe járok szóval az esőtől nem kell tartanom :D
2010. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20:23 ezt most hogy értetted? És kinek céloztad?
2010. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jó neked hogy van fedeles. amugy mit tudtok mondani ősszel sztem még többet fog esni nem?? és télen?? hóban lehet lovagolni nyugodtan nem,?
2010. aug. 15. 20:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel hó, vihar, eső... Én lovagolok... :D Imádom Szöszit! <3 Meg mivel tanítom, nem szeretek kihagyni napokat, csak haladok vele előre... Lassan terep. (L)
2010. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!