Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valami állat panelba? Ami...

Valami állat panelba? Ami nagyjából olcsó is. Ami tetszett eddig az a patkány, kígyó, de ezek sajna nem olcsó mulatságok és eléggé körülményesek is

Figyelt kérdés

#állat #panel #háziállat #Olcsoallatpanelba
2021. jan. 30. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Madárpók. Szobahőmérsékleten elvan, heti 1 kaja untig elég, de ha 1 hónapig nem kap sincs semmi baj. Cserébe nem fogdosós állat, csak dísz.
2021. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a patkányt drágának tartod, akkor én egy plüssmacit javasolok.
2021. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést, 8 - as! Legközelebb az egérnek egy külön házat veszek, mert ezek szerint egy egérnek is palota kell... Uram. miért...? Gyere le! 😂
2021. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szerinted egy patkány nem drága? Szerintem egyáltalán nem értesz hozzá
2021. jan. 31. 15:17
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg valoszinuleg semmilyen allatot sem engedhetsz meg magadnak, ha egy patkanyt draganak talalsz. A felszerelesre hogy lesz penzed? Az sokkal-sokkal dragabb, mint maga az allat. Es a havi koltsegek? Esetleg allatorvos, ha valami baj van? Akkor tarts allatot, ha majd megengedheted magadnak, addig ne, mert nem erdemes.
2021. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

Drága kérdező, a terraplazán ingyen, meg párszáz forintokért ajánlják a fiatal csuklyás patkányokat, mint eleségállat, de ugyanolyan jók, mint a fancy tenyésztőktől szerzett patkányok, amik ugyanazt tudják, csak sokkal drágábban.

A felszerelés használtan és diy megvan 10ezerből kényelmesen. A kajája is párezer havonta, szerintem egy ember gatyája se ment még rá rágcsálók etetésére ezen a bolygón. Ha neked ez drága, akkor nem tudom mi neked az olcsó.

Amúgy nálam patkány, degu, szíriai és dzsungáriai hörcsög, tengerimalac és nyúl is megfordult életem során, mindegyik tartalmas és hosszú életet élt/él. Nem mondhatod, hogy nem értek hozzá, tíz éves korom óta tartok rágcsálókat. Inkább vegyél vissza az arcodból, mert itt te beszélsz hülyeségeket.

2021. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van, inkább ezt még hanyagolom.
2021. jan. 31. 17:22
 18/20 anonim válasza:
0%
Macska
2021. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hörcsög, tengerimalac, teki, halak... Ezek talán amik olcsóbbak!
2021. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is a csigát javasolnám. Semmi hangja sincs, és észre sem veszed, amikor megdöglik. Évekig ugyanúgy néz ki, mintha még élne.
2021. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!