Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár ez? Az imátkozósá...

Milyen bogár ez? Az imátkozósáskára hasonlít, csak kisebb.

Figyelt kérdés

Ellepték a szobámat az olyan bogarak, amik az imátkozósáskára hasonlítanak, de kb. 5-7 mm-esek.

Ez milyen bogár?? Ma este több, mint 8-cat nyomtam szét, és még vannak:S

Hozzájuk szegődött még csomó muslica is.(abból is vagy 12-őt nyomtam agyon) Nappal nem láttam eddig őket...

Lehet, h vmilyen állat bepetézett a szobámba??


2010. aug. 16. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha zöld színű vagy kék kerekvégű szárnya van és hosszúkás akkor fátyolka. Ragadozó, apró rovarokat fogyaszt pld épp a muslicát.
2010. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, pont ilyen!

Mit lehetne ellene tenni??

Ablakon keresztül jönnek be?

És a muslicák?(nem rohad semmi a szobában)

2010. aug. 16. 00:28
 3/5 A kérdező kommentje:

uhh, most néztem képet róla, és nem ilyen:s

a szárnya nem átlátszó, és kicsit keskenyebb és magasabb a teste, zöldesbarna színű.

am ilyen is előfordult már itthon...:S

2010. aug. 16. 00:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Imádkozó sáska
2010. aug. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg fogólábú fátyolka?

De az se kizárt, hogy egy imádkozó sáska petézett a szobádhoz közel, és kikeltek a picik. Ez esetben ne nyomd agyon őket, hanem csak tessékeld ki őket az ablakon. Az imádkozó sáska kifejléssel fejlődik, ezért a picik szárnyatlanul bár, de pont úgy néznek ki, mint a felnőttek.

2010. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!