Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen fajta achát csigáktarth...

Milyen fajta achát csigáktarthatóak együtt?

Figyelt kérdés
Mivel akitöl vettem a csigámat, eladta a maradékot, és most szeretnék még egyett, achatina achatina fajú csiga mellé milyen másik achátot lehet tartani, ha nemtalálok a közelben ugyan ilyen félét?

2021. febr. 19. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet, mindnek más az igénye. Legrosszabb esetben meg is rágják vagy ölik egymást.
2021. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 rendben, köszönöm:)
2021. febr. 19. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van két afrikai csigám egy terráriumban és semmit nem csinálnak egymással, jól megvannak. Azt nem tudom, hogy két különböző fajt lehet- e egymás mellett tartani.
2021. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fajtársakkal nem hogy LEHET, hanem KELL őket együtt tartani, de egy másik fajú csiga nem helyettesít egy fajtársat. Nem mellesleg nagyon eltérő hogy milyen páratartalmat és hőmérsékletet igényelnek.
2021. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fáznak itten ezek az Afrikai jószágok? Nektek is ilyen gigantikusak vannak?
2021. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hazai állomány elég silány, nem nőnek túl nagyra, egyébként fűteni kell a terráriumjukat mint bármely más trópusi díszállatnak és nincs semmi gondjuk.
2021. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 Igen tudom, hogy párban érdemes tartani, csak előbb nagyobb terrát vettem.

#5 Fűtve van a terráriuma, nem fázik élénken elcsúszkál. Jelenleg olyan 10 centi körül van még, de még fiatal viszonylag.

2021. febr. 19. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!