Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » El kellett altatni a párom...

El kellett altatni a párom kutyáját, gondolkozom, hogy elneveztetek róluk egy csillagot, jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó ajándék lenne? Évfordulóra szánom, bár eléggé beárnyékolja érthető módon a kedvünket. Sajnos el kellett altatni 14 év után a kutyust, én "csak" 8 éve ismertem, de engem is nagyon megviselt. Gondoltam ott fent örökre együtt lehetnének, szép emléket állítva a kapcsolatuknak, csak az ő neve lenne és a kutyáé. :) Ti örülnétek neki? Őszintén nem tudom megítélni, elég speciális ajándék, ilyet még soha nem adtam...

(ez az oldal neve, hivatalosan regisztrálva lesz és örökre ezt a nevet fogja viselni a csillag: [link]


2021. febr. 24. 02:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen aranyos ötlet,és nem mindennapi ajándék lenne.Nagyon megható,szerintem.
2021. febr. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%
Szerintem is nagyon szép ajándék lenne.
2021. febr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Ja, hatalmas otlet, hogy barhanyszor az egre nez eszebe jusson az aki hianyzik.

Nem pont ez a gyasz feldolgozasanak a legbiztosabb modszere.

2021. febr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon jól esne.
2021. febr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
74%
Szerintem jó ötlet!
2021. febr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Én már akkor a páromról neveznék el egy csillagot, nem a kutyájáról...
2021. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csodálatos ötlet, én biztos sírnék ha ilyet kapnék.
2021. febr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Jo otlet, de amit linkeltel az egy kamu oldal. Jah, es morzsi csillag viccesen hanozna.
2021. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
kapsz egy papírt, ami nem hivatalos sehol, akkor meg minek? Az égitesteket a felfedezőjükről vagy híres csillagászokról nevezik el. Minden, a Földről megfigyelt égitestnek van már neve, már létező égitestnek új nevet nem lehet adni, az oldal valóban kamu.
2021. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Az én véleményem szerint ez ízléstelen. Nem ismerem a párod, lehet, hogy ő ilyen csöpögősen romantikus ember, de az én gyomrom nem venné be. Mondom ezt úgy, hogy magam is nő vagyok. Vannak a kedves gesztusok és van, amikor túlzásba esnek az emberek. Szerintem ez már a túlzás kategória. Vannak sokkal ízlésesebb dolgok, amivel meg lehet emlékezni a kutyáról. Ha esetleg majd a párodnak meghalnak rokonai, hozzátartozói, akkor mindenkiről el fogsz neveztetni egy csillagot? Nem attól lesz együtt a párod a kutyájával, hogy van egy papírja arról, hogy úgy hívnak egy csillagot. Én átgondolnám ezt a helyedben.
2021. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!