Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Eszedbe jutna ingerelni egy...

Eszedbe jutna ingerelni egy bikát?

Figyelt kérdés

Van nem messze egy srác, akinek van két gyönyörű szürkemarha bikája, és a mellettünk lévő gát területen szokta néha legeltetni őket.

Előbb kint ültem a teraszon, és 3 hülyegyerek(10-12 évesek) odamentek hozzájuk, és elkezdtek rikácsolni meg bottal integetni feléjük. A két állít meg olyan ideges lett, hogy kishíján felöklelte az egyiket, de még akkor sem mentek el, csak amikor valaki rájuk szólt.

Utána meg szerencsétlen jószágok ott bőgtek meg ugráltak össze vissza. Aztán meg jött át ott egy ember az úton, nem tudta mi van, az egyik bika majdnem nekiment.

Hogy lehetnek ilyen hülye emberek? Nekem soha nem jutna eszembe egy ekkora állatot ingerelni.


2010. aug. 20. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
gyerekek, amúgy értelmes embernek tényleg nem jutna ilyen az eszébe
2010. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért spanyolországban több millió elmebeteg állatkínzó van. Akik meg is sebesítik úgy kínozzák az állatokat.
2010. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ez Magyarország, nem Spanyolország, ahol ez "hagyomány" - nem mintha ezzel nem tudnék vitatkozni.

De itt nem csak erről van szó, hanem hogy majdnem felöklelte a bika. Durván megsérülhetett volna a kis hülye. Aki már nem is olyan kicsi...

2010. aug. 20. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát van aki csak abból ért, ha átdöfi a gyomrát egy bika szarva. De akkor majd érteni fogja.
2010. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem öklelte fel őket a bika...
2010. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok a nem normális, abba látták örömüket, hogy ingereljük a bikákat! Csak arra nem gondolnak, hogyha a bika megindul, akkor az nekik megy. És ha átgázol egy ártatlan védtelen emberen akkor mi van? Felelhetnek értük!!!


Amugy errefelé a cigányok a kutyákat szokták ingerelni.

Egyszer nagyot röhögtem ezen a szitun:


Ment a család, belül a gyerekek, és elkezdtek rohanni a kerités előtt, a kutya meg eszeveszetten rohant utánuk. Egészen a sarokig szaladtak, ingerelték, amikor hirtelen az állat előtük termett!!! Ők erre beszartak, és visítva szaladtak vissza a szüleikhez! Kiderült, hogy a kapu nyitva volt, a kutya meg kiment raja. Amugy a gazdája az autót szerelte:D

2010. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még sose jutott ilyen az eszembe. Volt barátoméknak nagyok sok bikájuk van. Egyszer elmentem velük venni kis bikákat. :D Egy magyar tarkát választottam! Mindig simiztem, mikor meg nőlt mindig össze nyalta a kezem. Bár kitudja, ha szabadon lett volna tuti nekem jött volna.Vagy nem tudom! :S



Egyik barátnőméknek is volt egy fekete bikájuk és sose ingerelték. Barátnőm lement a telepre és kiszabadult a bika és neki ment. Szerencséje volt mert nem szúrta át a hasát csak sebet okozott neki de nem mélyet! Szerencsére 3 nap után haza engedték a kórházból!

2010. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na szóval..Én kimentem terepre lovagolni az oktatómmal és amikor jövünk haza(vagyis az istálló környékére érünk)a két bikájuk kiszökött és megindult felénk..hát nem mondom k***ra féltem a ló meg is ijedt meg ilyenek...szóval én biztosan nem merném se ingerelni,vagy akármit is csinálni velük.
2011. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!