Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kétéves fiu pincsim...

Van egy kétéves fiu pincsim vittem parosodni, de nem sikerul mar ketszer voltunk ma meg megyunk, mit kellene csinalni veluk? . /neked mi jut eszedbe arról h A MÁGIKUS SZÓ?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, "ami nem megy, ne erőltesd" van elég eladó kölyök, szaladgál sajnos elég sok korcs az utcákon és bőven van kutya a menhelyeken is!

A kutyádnak van esze, hogy nem akar párosodni, okosabb mint te...

2010. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
van törzskönyve?egészségügyi szűrései?tenyész szemle?stb.stb...?ha van akkor tárgyalhatjuk tovább addig meg senki ne írjon neki szerintem :D köszike.sok sikert a meg válaszolásra
2010. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
bocsi hogy off de ez engem is érdekelne. nekem is ez a bajom csak nekem 80kg-s kutyával. és az enyémnek van tenyészszemle és HJCH is! ezt tuti olvasni fogom
2010. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A kutya ugyan nem ember, de attól hogy állat, még van egyénisége. Nem olyan, hogy összeeresztenek egy tüzelő szukát és egy kant, aztán hajrá, megy a lamur.

Náluk is van olyan, hogy ellenszenv és szimpátia.


Ismerősünk hiper-szuper vizslát vett egy jónevű tenyésztőtől. Mivel ismerősök voltak, a kiskutyát (szuka) ingyen adta azzal, hogy majd ő szerez neki kant és a kölykök az övéi lesznek.

No, amikor eljött az ideje, hozták neki a szuperebbnél szuprebb, kanokat, de egynek sem állt be. Ilyenkor a tenyésztő bizony lefogja a szukát és erőszak történik.

Ismerősünk azonban nem engedte, inkább kifizette a kutya árát, de azt mondta, többet ne jöjjön idegen kanokkal.

Végülis volt egy "szerelme" egy német vizsla, vele pillanatok alatt párosodott. Aranyos keverék német és magyar vizsla kutyusok születtek.

Aztán utána ivartalaníttatta a szukát.


Gondoljátok meg tenyésztő/szaporítók, mi mennyire fontos...

2010. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mágikus szó: Hülyék vagytok!


Nem kell annak a kutyának párosodni. Minek erőltetitek? Inkább ivartalanítanátok.


De persze tudom, már jön is a ,,kedves" kérdező hőbörgése. Mindig ugyanaz van, és egy se tanul. Soha, egy se képes felfogni.

2010. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már kezdek belefáradni abba, hogy bizonygassam, miért nem kell szaporítani már... :-(
2010. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Azért, mert a szuka még nincs időben.

vagy

2. Zavarban van a kan.

Utóbbi miatt nem szokták SOHA a kant vinni a szukához, hanem fordítva. Kérd meg, hogy hozzák el a szukát pár napra hozzátok és hagyják ott. Meglásd sikerélménye lesz a kutyádnak.

2010. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, az otthoni környezetben a kan erőszakosabb lesz és legyűri a szukát.

Álomgazdik... :-(

2010. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kan nem bánt szukát főleg nem egy tüzelőt.... Te nagyon elmebeteg
2010. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem "bánt", csak befedez, ha kell erőszakkal.

Ez neki nem bántás, csak a szukának.

2010. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!