Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megtalálni egy...

Hogyan tudom megtalálni egy állat gazdáját?

Figyelt kérdés

Tegnap este a kutyákkal sétáltunk a közeli mezőn. A kutyák találtak egy fiatal őzikét, még nagyon fiatalka, mert még pöttyös. Nem láttam senkit a közelben akié lehet, lehet hogy valahonnan megszökött, de ott hagyni sem mertem egyedül, ezért haza hoztam. Kis kertem van, itt sokáig nem maradhat, nem tudom mit enne, próbáltam tegnap adni neki almát is, kenyeret is, de egyiket se kérte. Tettem egy kis tejet elé, azt felszűrcsölte. A kutyáim nem bántják, tetszik nekik, játszanak vele, biztos nagyon szomorúak lesznek, ha előkerül a gazdija az őzikének. Hogyan tudnám megtalálni a gazdáját, ez lenne a kérdésem.

Trollok mellőzzenek, segíteni szeretnék rajta.


2021. ápr. 13. 10:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Az nem lehet, hogy nincs gazdája, hanem vadon élő őz?
2021. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
27%
Imátkozz buzgón a Teremtőhöz, hiszen ő a gazdája az őzikének! Telefonszáma nincs, se mailcíme, de az imátság eljut hozzá. Majd küld hozzád hozzáértő embereket, akik elviszik tőled az őzét!
2021. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Vadon, egymaga hogy tudna életben maradni, gondolkodjatok már! Szerencsétlent nem akartam otthagyni meghalni! Inkább segítsetek okoskodás helyett..
2021. ápr. 13. 10:58
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lenne már gazdája? Annak anyja volt aki kereste ott ahol hagyta. Csak te már összeemberszagoztad, meg kutyaszagoztad, így ha vissza is vinnéd, már elutasítaná az anyja. Legfeljebb cumiztatva tudnád felnevelni, de inkább érdemes valamilyen vadaspark, vadőr sgítségét kérni az ügyben, méghozzá sürgősen, mert már számos étkezést kihagyott és le fog gyengülni rohamosan.
2021. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan 2021-ben van ember, aki még nem tudja, hogy őzgidát nem fogdosunk össze és viszünk haza, mert az anyja vissza fog menni érte?
2021. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy te nagyon, kérdező. Legalább a videót nézd meg, aztán keress a neten és hívj fel ezzel foglalkozó szakembert.
2021. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

#5 "Hogyan lenne már gazdája"

Vélhetően annak a felelőssége az elkóborolt őzgida, akié az anya állat. Tálból szürcsöli a tejet, de akkor álljak át cumisüvegre?

2021. ápr. 13. 11:04
 9/41 anonim ***** válasza:
92%

"Komolyan 2021-ben van ember, aki még nem tudja, hogy őzgidát nem fogdosunk össze és viszünk haza, mert az anyja vissza fog menni érte?"


Szerintem nincs.

Remélem csak kitalált történet, amit csak figyelemfelhívó ismeretterjesztés céljából írt...

2021. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%
most már jobban jársz ha megfőzöd
2021. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!