Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az ember ugye nem tud...

Ez az ember ugye nem tud engem megtalálni?

Figyelt kérdés
Autóval közlekedtem a minap amikor majdnem ütköztem egy emberrel de sikerült megállni mindkettőnknek időben. Egy kereszteződésben, ő vezetett úgy mint egy állat nem én. Én betartok minden szabályt. Na mindegy szidtam az anyjat meg bemutattam neki, és elhajtottam erre utánnam jött és elkezdett követni. Szerintem meg akart verni. Azt akarta álljak meg. Végül a városban sikerült lerázni. Nagy kopasz volt kigyúrt agresszív. Ugye ez nem tud megtalálni? Nem történt még koccanás se szerintem meg akart verni mert bemutattam neki meg ilyenek de ki gondolta volna hogy utánnam jön??

2020. okt. 19. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet csak bocsánatot akart kérni.
2020. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Csak rád akart ijeszteni, szerintem.
2020. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na persze, nem úgy nézett ki.
2020. okt. 19. 18:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez 1-esnek ment, hát sikerült neki. Nem akartam verekedni vele.
2020. okt. 19. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
A rendszamodat tudja...
2020. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj ne, hátha nem jegyezte meg.
2020. okt. 19. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pihentesd a kocsit pár napig. Az ilyen hamar elfelejti, kivel akadt össze, mert sok balhéja lehet.
2020. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, igaziból csak tudatja, de nem biztos, hogy tényleg felirta. Az előzőnek igaza lehet, sok hasonló ügy közül miért pont a tieddel foglalkozna?
2020. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

"Na mindegy szidtam az anyjat meg bemutattam neki"

Hát itt b*sztad el, te hobbit. Nem ajánlatos egy nagyobb darab emberrel kekeckedni, csak mert te szabályosan közlekedsz. Most meg be vagy szarva, ugye. Legközelebb ne pampogj, és nem kell félelemben élned. Vagy szedj fel egy kis izmot te is, hogy elrettentőbb legyél.

2020. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Hiába pontozzátok le a 9-est, igaza van. Minek van ekkora szája, ha utána menekül meg fél? Nem kell rögtön anyázni, meg mutogatni, ugyanolyan proli mint a másik autós. Koccanás sem történt. Akkor meg? Igazából csak te kezdted, ha jobban belegondolsz.
2020. okt. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!