Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha valaki kirakott egy háziáll...

Ha valaki kirakott egy háziállatot, az miért tette?

Figyelt kérdés

Nem lett volna más megoldás, elhelyezni azt az állatot?

(bár a kérdés felesleges volt, mert úgyse fognak azok írni akik ilyet tettek...)


2010. aug. 21. 14:17
 1/6 Norczy ***** válasza:
100%
mert ez a legegyszerűbb megoldás! Sajnos! Bár én az ilyen emberrel szintén ezt tenném csak a sivatag közepén! Egymagában étel/ital nélül.
2010. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a válasz igen egyszerű: nincs szívük. El nem tudnám képzelni az életet háziállat nélkül, nem hogy kidobjam az utcára. Tényleg nem tudom, mi viszi ilyenekre az embereket.
2010. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon utálom azt,aki ilyet tesz,de van a kérdésnek másik oldala:nincs olyan menhely,akik azonnal fogadni tudják,gyepire nem akarják küldeni,lealtatni nem akarják,az állat nem kell senkinek.

A menhelyek általában teltházzal üzemelnek,hosszú várólista van,hónapok esetleg,ezt nem mindenki hajlandó kivárni.

Vidéken még mindig sok helyen felakasztják vagy agyonütik a felesleges állatot.

2010. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy nem szeretik az állatot és nem érdekli a sorsuk, vagy abban bíznak h befogadja valaki, nekik meg nincs pénzük eltartani. de gyakoribb az első.
2010. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát mert ezt a legkönnyebb. :(

Egy kivert kutya úgysem fogja feljelenteni a gazdit a rendőrségen mert nem tud beszélni.

Az állatok nincsenek név szerint nyilvántartva, így nem fog feltűnni, ha nincs meg egy kutya az udvaron, a szomszédokat sem izgatja, kapnak 1 mesét hogy elszökött valahová a dög, és kész.

2010. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még nem tettem ki egy állatot sem! (:

Viszont barátnőm mikor 13 éves volt volt neki egy kuvasz keverék kutyusa (1 éves) és mindig játszottak. Aztán nagyon be bolondult a kutyusa és rá támadt. A szülei este elvitték a kutyust. A barátnőm meg másnap nekem sírt, hogy elszökött a kutyája. 4 év után mondták meg neki a szülei, hogy nem szökött el ők vitték el. Most a barátnőm egyáltalán nem beszél a szüleivel, és alig eszik! :S

2010. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!