Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot tartsak?

Milyen háziállatot tartsak?

Figyelt kérdés
Tömbházban lakunk, már egy éve vannak halaim, amiket jól tudok gondozni, de szeretnék valamilyen kis szőrmókot is. A kutya meg a macska túl nagyok, és amúgy is csak szenvednének, a papagályhoz nem tudom, mit szóljak... Gondoltam tengerimalacra, vagy hörcsögre, de nem tudom, melyik a jobb. Nem szeretnék túlságosan hangos vagy túl büdöset sem. :-S
2011. szept. 17. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pati :)


okos, kedves, tanulékony!

2011. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az nagyon drága?
2011. szept. 17. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Teknős.

Aranyos, okos, akváriumot havonta 1-szer kell tisztítani. Nem eszik túl sokat, ha nagyobbacska a szobában akár mászkálhat is. Az ékszerteknősben van nagyobb jártasságom. Leviheted a parkba is egy kicsit, én például nyáron a kertben sétáltattam, nagyon élvezte. Megeszi az almát, halakat, tartása nem drága. 8 évig tartottam teknőst, ha kérdésed van írj!

2011. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
patkányok 200-1000 forint között mozognak, attól függően, hogy mennyire igényes helyről veszed. érdemes picit többet rászánni, mert a kereskedésben lévő patik sokszor félősek, és harapósak.
2011. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

törpehöri!!

nagyon aranyos nem büdi kisebb helyen is elfér (nekem patim és hörim is van és a patkányoknak nagyon nagy ketrec kell és az nagyon drága)

itt olvasgass ! : [link]

ja és ha tenyésztőnél veszed már 500 ft-ért is kaphatsz! : [link]

2011. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok !

itt vannak megfelelő nem túl drága hörikerecek : [link] ez is jó oldal ! : [link]

itt is olvasgass! : [link]

2011. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D
2011. szept. 18. 13:40
 8/9 anonim válasza:
100%

Csuklyás patkány.Éppolyan puha mint egy höri viszont ezerszer okosabb!Imádnivaló és csendes is.Nekem 2 volt, esténként kint rohangáltak a szőnyegen eszükben sem volt sem harapni sem megszökni:)


Sőt a kicsi már megtanulta hogyha leteszem a ketrecet a padlóra akkor vége a mókának és visszamászott:))))

2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tarts kavicsot! Annál nincs izgalmasabb háziállat!
2011. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!