Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Zooplus, ABC-Zoo csomagolási...

Zooplus, ABC-Zoo csomagolási gond. Nálam egyedi eset ez?

Figyelt kérdés
Ettől a két cégtől rendszeresen úgy kapom meg a csomagokat, hogy legalább egy vagy 2 darab alutasakos macskaeledel ki van lyukadva és folyik... az az új “kedvenc elfoglaltságom”, hogy miután megjött a csomag, ki kell bontanom a 12 vagy 24 darabos dobozokat és egyesével végig kell néznem, nem-e van köztük ilyen ... az ABC-zoo oldalról rendeltem legutóbb, mert ott találtam 6 db-os kiszerelest, mivel a macskáim egy idő után megunják ugyanazt a pár ízt, így mondom rendelek kisebb csomagot többől. Nos ezen s ponton akadtam ki. Megjött a csomag, aztán beledobálva egyesével egyetlen egy dobozba mindegyik fajtából 6-6 db, nem ám packban, ahogy logikusan az ember elgondolná. Itt is bontom ki, irgalmatlan büdös a dobozból, itt is 2 db zacskó kilyukadva. Amint látom a zooplus Németországból, a másik Csehországból vagy Szlovákiából szállít. Értem, hogy egy jó kis távolságot kell megtennie a csomagnak, hogy ide érjen az országokból. De ott van pl a mall.hu, ott mindig a doboz is még dobozba van csomagolva, meg sincs soha semmi ilyen gond, ráadásul az egyik legrosszabbra értékeit futárszolgálat a DPD szállítja ki. Miért nem képesek normálisan becsomagolni a terméket, ha tudjak milyen távolságra kell egy csomagnak eljutni és hogy megvan a sérülés veszély?

2021. ápr. 16. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát a Zooplussal van tapasztalatom, de ők csak egyszer szállítottak ki nekem úgy 24kgs forgácsot, hogy a kartondoboz sarkai teljesen benyomódtak. Maga a termék nem volt hibás, úgyhogy nem problémáztam rajta.


Neked viszont kéne, gondolom nem egyedi eset.

2021. ápr. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 1x fordult elő a Zooplus-on, hogy egy lazacolaj kifolyt. Az ügyfélszolgálat kért fotót, és szó nélkül visszafizették. Szóval tényleg bosszantó, de nem a világ vége :D
2021. ápr. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
ABC-ZOO-tól rendeltem, minden rendben volt.
2021. ápr. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ZooPlusrol rengeteget rendeltem egy idoben, de leszoktam rola.

Konzerv benyomodva, elofordult, hogy ki is lyukadt. A dobozos (mint a tej, karton) rendszerint szivargott.

24 db alutasakos pacbol 2 teljesen kifolyt, azt a buzt inkabb le sem irom, ami tarsult hozza.

12 kg-s tap a dobozban teljesen szetszorodva, mert 20 cm szakadas az oldalan. Na ez betette a kaput.

2021. ápr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tapasztalatom még nem volt a zooplusszal. Nyomódott dobozok voltak (legutóbb az egyik jutifalis doboz megrepedt, meg egy tubusos cucc formátlanra nyomódott), de ennek a gls az oka első sorban, a srác a szemem előtt lendülettel b*szta le a földre, hogy na megjöttem, még csak nem is az aljára, hanem a rövidebbik oldalára. Bármilyen más irányból dobálja, nem lett volna gáz, de persze pont az apróságok kerültek így alulra, ebből volt a gond.

Egyébként baromi korrekt a supportjuk, érdemes lehet nekik írni, én egyszer kaptam repedt alomtálcát, lefotóztam, írtam, egy órán belül(!) feladtak egy másikat ingyen.

2021. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Az elején nekem se volt gond (kb 2 éve rendelek), az utóbbi időkben tapasztalom ezt. Valószínűleg akkor sérülhet nálam meg, amikor valamelyik országból szállítják át, vagy addig amíg átkerül ide a helyi GLS depóba. Mert azt tudom, hogy itt a GLS futár egy normális gyerek. Nem dobálja a csomagokat, értesít ha jön, más csomagokkal nekem nem is volt eddig gondom ezen a kettőn kívül.
2021. ápr. 16. 08:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Abc-zoo-tól havonta rendelek, sosem volt még gondom.
2021. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve rendelek a Zooplustól. Mindig mindent sértetlenül kapok meg, sosem volt panaszom. Pedig rendelek onnan kutyakaját, macskakaját, játékot, mindenfélét.
2021. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudd meg hogy kezelik ezeket a csomagokat, en a dpd depojaban voltam egyszer, a kamionrol ugy dobaljak a szalagra, mint kukasok a szemetet, vagy nem is tudom, de full leszarjak...

Zooplusrol edidg csak konzervet meg tapot rendeltem, azzal nem volt gond amugy.

2021. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen sajnos a legtöbb futárszolgálat kriminálisan bánik a csomagokkal, kaptam már olyan dobozt aminek az oldalán egyértelműen látszott hogy valaki belerúgott.

VISZONT, nem lehet mindent a futárszolgálatra kenni mert a webshop valószínű tisztában van azzal hogy mi történik egy futárszolgálatnál mégis sokszor csak beleszórják a cuccokat a dobozba aztán lesz ami lesz. Akárhányszor adtam fel csomagot, akár magánban, akár munkában, MINDIG úgy csomagolom hogy túlélje, hungarocell, bubifólia, akár újságpapír kitömés, eddig minden épen ért oda, szóval lehet ellene tenni valamennyire. Anno mikor tasakos kaját is rendeltem beletették egy kisebb dobozkába, bubifólia, és azt be a többi termék mellé, semmi baja nem volt.

Bár ha a pakkon belül szakadt az is lehet hogy vagy így kapták a gyártótól vagy náluk szakadt ki csak elsumákolták.

2021. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!