Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért jön be állandóan a...

Miért jön be állandóan a szobámba egy pillangó?

Figyelt kérdés
Általában nyitva van az ablakom mert jó idő van,de már 4 napja folyamatosan berepül egy pillangó(ugyanaz),tök nyugisan repülget,leszáll valahova,sőt ma még a kezemre is rászállt így tudtam kivinni,mi csábíthatja egy pillangót hogy berepüljön a szobába?
2010. aug. 22. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tetsszel neki:P
2010. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom de az enyémbe is berepűlhetne:S
2010. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Örülj neki, hogy nem egy légy játssza ugyanezt.. xD Nekünk az volt.. anyám kizavarta, rácsukta az ablakot. 5 perc múlva megpróbálta kinyitni, a légy már próbált is berepülni, de megint rácsukta:D Ott ült és várt??
2010. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát úgy volt hogy kinyitottam az ablakot és rá kb fél órára berepült :D mindennap így volt :D hát örülök hogy nem egy légy :D
2010. aug. 22. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Üsd le ha idegesít xP
2010. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze xD olyan szép :) utána néztem nappali pávaszem
2010. aug. 22. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nálunk beszáll egy légy anya már kiabál h rebi kapd el a legyet : D fogok egy zacsit vagy egy ilyen kis üveget és elsöre elkapom vele .. utánna hal eledel lessz mindig:/ XD
2010. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a halak megeszik? :OO :(((((
2010. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nappali pávaszemből idén nagyon sok van, nálunk is a kertben minden nap itt van legalább öt egyszerre a nyáriorgonán. Amugy szerintem beviszi a huzat a szobádba. És egy jótanács: szúnyogháló, mert lehet más állat is be fog menni, aminek viszont nem fogsz örülni.
2010. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeret téged! :)))
2010. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!