Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi csípked állandóan ossze...

Mi csípked állandóan ossze éjszaka?!

Figyelt kérdés
Minden reggelre van rajtam csípések és már rohadtul viszketek mindenhol.100% hogy nem szúnyog...akkor mi lehet?elolvastam a tobbi ilyen választ és írták hogy pókok(egy póknak mi érdeke lenne engem megcsípnie?meg mindig azt mondják nem bánt...)vagy ágyi poloska(uristen...ez mekkora és hova tud elbujni?mert ha ez lenne csak észrevenném nem?).Szóval jól beparáztattak a válaszok.Már vissza se merek fekudni aludni.Szerintetek még mi lehet?És ha nappal soha nem látni oket hol kerressem?SEGÍTSETEK! (koszi ha végigolvastad :D)
2011. jún. 6. 05:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdés: hol vannak a csípések?

Ha a lábadon, többnyire térdtől lefelé, akkor bolha

Ha mindenhol máshol is, akkor ágyi poloska

2011. jún. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja, és látni elég nehéz őket, szóval arra ne alapozz, hogy nem látod
2011. jún. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ágyi poloskát, hogy lehet eltávolítani? csak kiporszívózom az viszlát?
2011. jún. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De hogy kerulhet ide?Amúgy mindenhol vannak csípések.És hol kereshetném meg?
2011. jún. 6. 05:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha pici apró csípéseid vannak, az bizony lehet pók. Én is jártam egyszer így. (Akárhogyis, az állatok nem racionális lények, nem gondolkoznak azon, h érdekükben áll -e megcsípni téged).

A legbiztosabb viszont az, ha elmész bőrgyógyászhoz, és ő meg tudja mondani, h mi okozza.

2011. jún. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*azt
2011. jún. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kis csípés hanem nagyobb.Olyasmi teljesen mint egy szúnyogcsípés de biztos nem az mert én még kint sem találkoztam mostában veluk nem hogy bent.
2011. jún. 6. 05:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Anyukám gyakorlatilag lehulyézett hogy nem lehet poloska mert hogy az nagy...de tényleg,hova tudnak elbujni?nagyon nincs hova és csak láttunk volna valamit.
2011. jún. 6. 05:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ágyipoloska lenne, akkor azt az ágybetét alatt találod meg. Kicsi a valószínűsége, hogy poloska, ha nem mindennapos a csípés akkor pók lesz!
2011. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a nevét ennek az állatnak. Repül, mint a szúnyog és sok van belőlük. Bejönnek ha ég a villany és nappal nem láthatóak. Velem egy párszor előfordult, hogy bejöttek és tele lett velük a fal szó szerint egyik pillanatról a másikra! Azok nagyon csípnek. De nem tudom milyen állatok ezek, talán zöld a színűk és nagyon aprók. Ha este felkapcsolod a villanyt, nézz körül a falon szerintem.
2011. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!