Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy állat ondójával teherbe...

Egy állat ondójával teherbe lehet ejteni egy teljesen másmilyen állatfajtát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 12:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet.
2021. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt dolog.
2021. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Most hiába lettem lepontozva, akkor sem lehet. Nem én tehetek róla, hogy nem lehet :)
2021. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

Persze. Így születtek a lódarazsak. :) Nem amúgy, teljesen másfajtát nem lehet, nem is kompatibilisek; a szervezet nem ismerné fel, a petesejt nem tudna a másikfajta ondóhoz kapcsolódni. Pl amúgy a Hihetlen Magazin videós-műsoros verziójában beszéltek róla, hogy ilyennel is próbálkoztak kutatók egyszer, hogy nőket kerestek, akik vállalják, hogy csimpánzspermát fecskendezzenek beléjük. Nem lettek várandósok.


Olyan volt, hogy pl valamelyik helyen valami erdőben ,vagy nemtom, elkezdett kevés lenni a táplálék, és akkor tehát találtak olyan kutyát, akiben már rókaDNS is volt, mert mindenki azzal szaporodot, ahogy, akivel tudott. Ott azon a vidéken. Tehát kevesebb lett az élelem, kevesebb lett az állat, és akkor így, de tehát a kutya meg a róka azok gyakorlatilag "egyformák", tehát nekem a róka is kb egy kis vörös kutyafajta:)


Meg amúgy még olyan volt, hogy ugye vannak az öszvérek, zebroidok, őket nem tudom, hogy képesek-e szaporodásra; de tehát érted, a szamár, meg a zebra is lóféle, tehát az is kábé ugyanaz.


Még vannak a ligerek = lion + tiger,

Na, hát, ők ilyen oroszlán+tigris utódok; ők például nemzésképtelenek/nemzőképtelenek; én úgy gondolom, hogy Isten úgy gondolta, hogy ilyen csúcsragadozónak, ami természetben magától nem fordul elő, nem nagoyn kéne tovább szaporodnia. Tehát énszerintem ezért terméketlenek, ha valóban azok, mint mondják.


Egyébként vannak ilyen régi mondák, legendák, mítoszok, pl a minotaurusz, na, ő pl félig ember volt, félig bika


meg elméletileg van még valami ilyen régi mítosz,monda is tehát nagyon régről, hogy valaki ilyen ember-állat hibridekből csinált magának hadsereget. Vagy nemtom, de egy mítoszkutató mintha ezt mondta volna egy videóban, hogy ilyenek amúgy léteztek.


Ja amúgy meg ami még ilyen nagy szenzáció volt, valami kétféle halat kereszteztek magyar tudósok, és asszem ott a végeredmény terméketlen lett. Két nagyon hasonló halfajta, kábé ugyanolyanuk , csak az orruk(?) vagy mi, na, tehát az néz ki máshogy.


Amúgy sok filmben voltak ilyen hibridek,

pl Sliders-ben is egyszer voltak

Atom Alpha Teens On Machines- itt a rosszfiúk klónozták a főszereplőket állati dns-sel keverve direkt, hogy majd erősebbek legyenek náluk, meg gyorsabbak, meg ilyesmi

Extreme Dinosaurs

Street Sharks

2021. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt a képet megmutatnám, mert nekem nagyon tetszik:)


Ez a kép szerkesztve van, ilyen állatok nincsenek:)

[link]


Amúgy kábé így néznének ki

[link]

2021. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, így lesznek az öszvérek, meg tigris-oroszlán mixek. De egy vízilóval nem állhatsz oda egy orángután elé, csak bizonyos esetekben működik, közeli rokonok esetén.
2021. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

őshonos vágótok és az amerikai lapátorrú tok életképes hibridjét, amely evolúciós és génmegőrzési szempontból egyaránt nemzetközi jelentőségű felfedezés.

[link]


De tehát ezek is ugyanúgy néznek ki, tehát ez sem más fajta alkatú.


---

De tehát arra gondolnék, hogy a más állat spermiumát nem ismerné fel az egyik állat petesejtje, hogy az egy másik ondó; mert nem tudna vele egyesülni, ezért tehát neki az nem is ondó. Tehát én erre gondolnék, de szal ugyanazt írtam le mégegyszer, mint a 13.03-as kommentembe ide a komi végére, csak hogy megpróbáljam minél jobban, minél pontosabban átadni, hogy mire gondoltam

2021. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
#4-es, te szoktál válaszolgatni a közoktatás, tanfolyamok kategóriába is?
2021. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szoktam:) Csak olyanhoz szólok hozzá, amiben tudok segíteni is, vagy úgy gondolom,hogy előre vinné a kérdezőt.
2021. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ milyen állat és milyen másmilyen fajta.


Mert ha azt írtad volna hogy faj, akkor lekorlátozódna a kör.


A fajta az egy fajba tartozó egyedek különböző fajtái. Nem mindegy hogy érted.


Ugyanis pl. a ló és a zebra két külön faj mégis született már ló és zebra párosítasaból csikó.


Teve és ló párosításából cama, de csak egyetlen egy egyed született 1995-ben azóta se sikerült ismételni, bár azóta nem is írtak ilyen jellegű híreket.


De a ló és szamár párosítasaból is, zebroidnak nevezik. Legtöbbször zebra az apa, de előfordult már, hogy zebra kanca is hozott már világra zebroidot.


Szavanna a szervál és a házimacska találkozásakor született egyed.


Grizzly medve és jegesmedve találkozásakor Grizzly jegesmedve is született. A DNS vizsgálatok ezt mutatták 2006 óta a kanadai sarkvidéken.



Azonban ló és farkas párosítasaból nem. Az egyik növény evő a másik húsevő, és anatómiailag és két külön szervezet, és két külön rendbe tartozik, ergo hiába emlős mindkettő utódra ne számíts.


Vagy cápa és bálna, az egyik halacska tehát a halak, a másik az emlősök osztályába tartozik. Ebből sem lesz közös utód.


Vagy szarvasmarha és óriás teknőc vagy nevezhetjük elefántteknőcnek is, az egyik emlősök a másik hüllők osztályába tartozik és nem elevenszülő, mert tojcsit tojik.

2021. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!