Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisállat-tulajdonosok (kutya,...

Kisállat-tulajdonosok (kutya, macska, hörcsög...): ti foglalkoztok kedvencetek egészségével? Hogy álltak a kedvencek számára gyártott étrend-kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés

Mennyire van keresletetek a kiegészítők iránt? Gondoljatok itt a vitaminokra, olajokra, kapszulákra stb...


Ha vásároltok ilyen termékeket, inkább neten vagy inkább személyes vásárlással szerzitek be ezeket? Van kereslet a személyes vásárlásra vagy csak inkább a webáruházak vonzók?


Milyen márkákat vásároltok?



2021. máj. 29. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Piackutatás?
2021. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a piackutatásra nem ez a legmegfelelőbb fórum. Én a neten vásárlok (webáruház), a márkákat nem szeretném felsorolni (reklám lenne). A webáruházak között a házhozszállíási feltételek (melyik csomagküldővel szállít) és a végár (szállítási díjjal növelt ár) számít nálam.
2021. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, foglalkozom a kutyám egészségével. Az étrend-kiegészítők kapcsán, amíg táppal etettem nem. Miért adnék? Magas minőségű tápot adtam neki, ami nyilván tartalmazott mindent, amit kell. Silány táp mellé táplálékkiegészítőt adni pedig nem túl bölcs, ugyanis drágábban jönne ki, mint egy normális táp. Csak állatorvosi javaslatra adtam volna.

Most, hogy barfozunk megveszem a megfelelő BARFos kiegészítőket. Lunderland és MyBulldogShop-os termékeket vásárlok csak.

Én netről rendelem őket.

2021. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válastokat...


mondhatnám akár azt is, hogy piackut, de nekem is van háziszörnyem :))))

egy talált cica, akinek ugye biztosítani kell az egészségét, hosszútávon is

2021. máj. 29. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Hörcsögöm és macskám van, nekik simán csak jobb fajta eledel megy. Ha betegek a gyógyszer mellé adok Vetri Dmg-t, illetve ez az öreg hörcsögömnek is segített. Amíg kutyám volt Aniflexi+-t kapott mint izületvédő mert nagytestű mozgékony kutya volt. Ezen kívül nincs más, ha bajuk van, orvos.
2021. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Macskám van, étrend kiegészítőket külföldről rendelek neki.
2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van 10 díszlazac, a szakirodalom szerint 8-9 évig élnek ha jól tartják őket. Most 13 évesek tescós lemezes haltápot kapnak semmi mást.
2021. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hörcsögnek 2 immunerősítő van a magyar piacon, ami ér is valamit:

🐹 Vetri DMG

🐹 DM Guard

Ezek mindig vannak otthon nálam, mivel mindig több hörcsögöm van egyszerre. Természetesen külön-külön vannak, hiszen tudom, hogy tilos őket együtt tartani. Mindet a Hörcsögmentéstől fogadtam örökbe. 😊

2021. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!