Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Fővárosi állatkertben az...

A Fővárosi állatkertben az önkéntesek számára van lehetőség,hogy állatokkal dolgozzanak?

Figyelt kérdés
Hosszú távra terveznék,ráadásul (bár nem tudom mennyit ér) van állatorvosi asszisztensi tanusitványom is. Van esély,hogy besegítsek így egy-egy gondozónak?

2021. jún. 14. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
13 éve egy nyarat végig önkénteskedtem. Azon túl hogy 4 óra "munka" után ingyen jártam keltem az állatkertet bementem pl a denevérekhez guanót pucolni az ablakról. Szarpucolás na, de nagy élmény volt a fejem felett 10 centire több tucat denevér:D
2021. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állatorvosi asszisztensi tanusitvánnyal már dolgozhatnál is ott exos állatorvos mellett nem csak önkéntesként. Mondjuk ez engem is érdekelne hogy működik ez ha valaki önkéntesként akar ott segíteni milyen feltételek vannak. 1-es tudsz bővebb infot is adni hogy nálad ez hogy zajlott és melyik állatkertbe voltál önkéntes?
2021. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fővárosiba az éjszakai állatoknál 13-14 évesen
2021. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak protekcióval lehet bekerülni :(
2021. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!