Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fogjam fogyókúrára a hörcsögöm?

Fogjam fogyókúrára a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Kettő van, mindkettő annyit eszik amennyit akar. De az egyik már nagyon kövér. De szegényt sajnálom éheztetni.
2010. aug. 25. 22:17
 1/8 anonim válasza:
Milyen fajta hörcsögöd van? Nekem egy van és nekem egy kis dagadt :P de én minden reggel megtornáztatom :D meg kevesebb tápot adok :P
2010. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
És hatott :P fogyott :P
2010. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
törpe hörcsögök de hogy milyen azt nem tudom:) és hogy tornáztatod?
2010. aug. 25. 22:35
 4/8 anonim válasza:
Nekem is törpe :p amugy ha ketreces nem akváriumos akkor vagy tízszer felmásztatom kajával csalogatva és utána kiveszem egy kicsit a kaját (vagyishát már előtte kiveszem) nehogy bezabáljon és utána be adsz egy kicsit aztán benyomja..ha ezt mindennap megcsinod velük akkor hat.. :P ne adj nekik sok kaját hanem egy minimálisat egy napra :P amugy együtt vagy külön vannak?
2010. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ők akváriumban vannak. És külön. Köszi a választ :)
2010. aug. 25. 23:39
 6/8 anonim válasza:
Hát akkor meg csinálsz valami akadály pályát a szobában és próbáld meg csalni kajával végig a pályán úgy hogy végigmenjen az akadályokon...és a végén add neki oda a csalit :P előző hörimmel csináltuk ezt csak ott labirintus volt :P nagyon inteligens kis állatok :D
2010. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akváriumban? Nem fulladtak még meg?!

Az terrárium, amiben tartod szerintem. Az akvárium, mivel takarja az "aqua" szót, ezért ez halak, teknősök, mittonénmi tartására alkalmas, mivel ABBAN VÍZ VAN!!!!!!!

Amúgy nem tudom, nem volt még (és nem is lesz) ilyen állatom. :D Bocsi az offért. :)

2010. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát előzőleg ebben voltak a halaim is :)
2010. aug. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!