Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot ajánlotok...

Milyen kisállatot ajánlotok szobába?

Figyelt kérdés
Szeretnék a szobámba valami kisállatot ami nem igényel minden napi takarítást. Én először leopárdgekkóra gondoltam de utánanéztem és sajnos az nem megfelelő nekem. Kérek pár ötletet. Köszi!:-)
2021. jún. 30. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Plüss
2021. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Halak? Teknős?
2021. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok amit lehet simogatni meg játszani vele
2021. jún. 30. 13:37
 4/13 anonim válasza:
72%
Hörcsög, tengeri malac, degu csak az utóbbi kettőt párban kell tartani. Nekem hörcsögeim voltak és őket lehet simizni meg ki lehet engedni csak ügyelj, hogy ne legyen a kezed ételszagú , mert akkor harap.
2021. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
kis nyuszi vagy hal, de amugy a hal a legjobb ötlet sztem.
2021. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyen első válaszoló típusú embereknek milyen feldolgozatlan gyerekkori sérelmeik vannak, amik miatt folyamatosan ingert éreznek a kötekedéshez?


Kérdező, nekem hörcsögöm volt, aranyos állatok, elvannak a maguk kis világában de meg lehet őket simogatni. Sajnos rövid ideig élnek, és éjszaka zajolhatnak, ha ez esetleg téged zavar. A degu egy fokkal aktívabb, őket naponta egyszer ki kell engedni kicsit szaladgálni, de nem vészes. Nem kell velük sem órákat eltöltened, ha kevesebb időd lenne.

2021. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

"Az ilyen első válaszoló típusú embereknek milyen feldolgozatlan gyerekkori sérelmeik vannak, amik miatt folyamatosan ingert éreznek a kötekedéshez?"


Ha a kérdező nem úgy áll hozzá, hogy ne kelljen minden nap takarítani, nem kap ilyen választ.

2021. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 qkker1 ***** válasza:
68%
Bármilyen plüssállat.
2021. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Mert mi a baj azzal?

Jó pár háziállat helyét nem kell naponta takarítani

2021. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Akik olyanokat írnak hogy hörcsög meg nyúl, azok valószínűleg nem házban tartották őket, ugyanis pont az volt a lényeg, hogy ne kelljen naponta takarítani; mindkét állat ketrece iszonyat büdös tud lenni, ha nincs napiszinten takarítva, tehát ilyen szempontból ezek közül egyik állatot sem ajánlom.
2021. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!