Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Denevér a redőnytokba! Hogy...

Denevér a redőnytokba! Hogy lehetne őket kiszedni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem zavarnak, már 4 éve laknak a régi redőnytokban. Most azonban ablakcsere lesz, tehát le kell venni a lakhelyüket, az ablakosok azonban nem repesnek, hogy ők fogják napközben ezt a problémát megoldani, tehát mikor leveszik a régi redőnytokot, hogy akkor repülnek ki... Én se akarok problémát, hogy a lehetne ezt előre megoldani, hogy senkinek se legyen baja? Sajnos félek, ha este kirepulnek és én leengedem a redőnyt, le szakad az egész ha egyáltalán megmozdul, ez mióta itt lakunk, érintetlen volt.

2021. júl. 2. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Hú, hát azt nem tudom. Nem félsz tőlük ?
2021. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Az itteni denevérek növényevők nem kell tőlük félni. Egyébként vagy ti vagy ablakosok óvatosan leveszik a redőnytokot és szépen kirepülnek onnan a denevérek. Találnak maguknak új lakhelyet. Nem kell túlparázni a dolgokat csak vigyázni kell hogy egyiknek se essen baja
2021. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Valamint, ha leesnek közben, akkor tegyétek magas helyre, mert nem tudnak felszállni.
2021. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!