Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az állatokkal?

Figyelt kérdés
Engem a cicák megbámulni szoktak, a kutyák pedig megugatni, bár legtöbbször barátságosak velem. Saját állatkám nincs. Írhattok bármilyen más állatot is.

2021. júl. 10. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van 4 cicám, 2 kutyám, 2 papagáj. Egy kakadú, és egy jákópapagáj. Valamint egy madárpók.


Azt hiszem engem szeretnek az állatok. :D

2021. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A macskák csak akkor jönnek felém, ha van nálam kaja, máskülönben elszaladnak. A szomszédban van egy labrador kutya, minden biciklist megszokott ugatni, engem kivéve, pedig soha nem barátkoztam vele, még csak meg se simogattam. De a tüzépen lévő kutya az megugat.


Összességében a kutyákkal jó kapcsolatom van, szeretem őket, ők is engem. Múltkor egy kóbor kutya is betévedt a telephelyre, oda jött hozzám, ugrált rám. De ezt fajra lebontva megmondani nem lehet, minden kutya és minden macska más, más életek, akár csak az embernél. Mást éltek meg, másképp nőttek fel, más volt a gazdájuk (ha volt). Nyilván egy olyan kutya, amit évekig bántalmazott a gazdája, máshogy viszonyul az emberhez, mint egy olyan, amelyik normálisan van nevelve és nincs semmi lelkisérülése. Ugyanez érvényes bármilyen más háziállatra.

2021. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kutyákkal ha nem nagyobb méretű nincs gondom.Macskákat nagyon nem szeretem.

Van 3 nyuszim őket nagyon szeretem és remélem ők is engem💕

2021. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van egy macskánk. Jól kijövünk.
2021. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hozzám sokszor odajönnek a kinti macskák, bárhol is vagyok.


Nekem egyébként 3 benti cicám van.

2021. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy kutyám van, és szeretem a kutyám, meg ő is engem.
2021. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Néha összeveszek a macskáimmal (visszapofáznak), de szeretem őket. A kutyával még nem volt vitám. :D
2021. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jobb mint az emberekkel.
2021. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A sajat cicammal nagyon jo, idegen, kobormacskak altalaban elmenekulnek elolem kilometerekre, amikor elkezdek felejuk hangosan kozeledni, hogy CICAAAA CICC CICCC CICCCCCC :( :D

Amugy normalis, a kutyak altalaban baratsagosak, nyilvan foleg az allattol fugg, mennyire emberbarat.

A rovarok viszont tulsagosan is baratkozosak altalaban😡

2021. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3 kutyám van.

Engem kedvelnek az állatok, mentettem is állatot egy hatalmas pit bullt, de megértetük egymást azonnal.

Macskák azok általában jönnek utánnam, ha rájuk nézek, volt már hogy el kellett zavarnom, hogy ne jöjjön.

Ha valahol vagyunk társasággal is általában, hozzám jönnek oda a kutyák pitizni 😁

Jaaa és amit mostanában csinálok az az ha megyek medencézni és láttom, hogy méh vagy darázs már meg fulladt a vízben, akkor újra élesztem és 80% ban sikerül.

Szeretem az állatokat, sokkal jobban mint az embereket!

2021. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!