Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan védekezzek a lakásban...

Hogyan védekezzek a lakásban időnként megjelenő pókokkal szemben?

Figyelt kérdés
Ilyen hosszú lábú fekete, 200 Ft-os érme nagyságú pókokról van szó. Heti 1-2 megjelenő valahonnan.
2021. aug. 8. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én papuccsal szoktam.
2021. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidd, nem támad. Magyarországon legfeljebb a lábaival együtt van ekkora, de az sem támad.
2021. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Angliában élek. Nem tudom milyen pók de kb ezek közül az egyik:

[link]

2021. aug. 8. 16:08
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon ijesztő, gyorsan mászik.

Ven valami módszer amivel távol lehet őket tartani?

2021. aug. 8. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Én könyvel szoktam..

Fogok egy nagy könyvet és amint észreveszem lecsapom de ha magasabban van akkor pórszívó csak.

Jöhetnek támadni az itteni pókimádók hadserege, hogy milyen hasznos állat stb..gyilkosság mikor legtöbbünk tutira elfogná gondolkodás nélkül.

Főleg hogy pókfóbiám van én nem tűröm meg őket akármennyire hasznosak..nekem sosem voltak azok.

De hasnzálhatsz még kifejezetetten pókírtó sprayket esetleg azzalbefújni mindenhol ahol betalálhatnak.

ÉS hidegíteni kell a lakást, mert a meleg miatt jönnek, szeretik a száraz meleg lakásokat.

2021. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem egyszer megcsípett egy pók azóta, mindet lecsapom. Azzal, ami épp a közelben van cipő, párna, légycsapó...
2021. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!