Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyesteket hogyan lehetne...

Nyesteket hogyan lehetne kiírtani?

Figyelt kérdés
Már 5-6 tyúkot és 5 jércét öltek meg. Azonkívül a hátsó épület padlására is beköltöztek. Mindent összedöntenek és ellep mindent az ürülékük. Minden nap kinyitom a padlásajtót, többször zajt csapok fent, de éjjelre visszajönnek. Egyszerűen nem lehet megszabadulni tőlük. Ez volt télen, tavasszal és most nyáron megint elkezdtek visszajönni.

2021. aug. 17. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell akadályozni, hogy bejussanak, a lyukakat, hézagokat, réseket be kell tömni vagy dróthálóval zárni.
2021. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Padlasra rakj fel ejszakara egy radiot. Nalunk ugyanez volt a helyzet, ejszakara benyomtuk neki a kossuth radiot. Szerintem sirva menekult par ora politizalas utan :D
2021. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó bevált módszert mondott. Hajrá :) Az a baj a nyesttel, hogy ha nem fél, ki fogja irtani az egész baromfiudvart.
2021. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Én sokmindennel próbálkoztam de csak 1 módszer vált be. Próbálkoztam élvefogóval, ultrahangos riasztóval, kutyaszőrrel, emberi hajjal, protect nyestriasztót, kemo nyestriasztót mind hatástalan volt ellene. Egyedül a lenti csapda vált be de ez csak akkor hasznos ha megvan a közlekedési útvonala. Először tartottam tőle de szerencsére a macskák nem mennek bele mert szűk nekik.Meg felhúzó kell hozzá de azt kettő laposvasból lehet készíteni, de lehet venni is.

[link]

2021. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az előbb is hallottam, ahogy rohangálnak és vinnyognak, de mire kiértem, arra eltűntek. sajnos ezek jönnek mennek, rosszabbak, mint a vándorpatkányok
2021. aug. 18. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!