Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat "harap meg" az...

Milyen állat "harap meg" az alsó lábszáramon?

Figyelt kérdés
Extrém érzékeny bőröm van. Kb. 2 hete megcsípett valami több helyen az alsó lábszáramon, annyira rossz volt a helyzet, hogy antihisztamint kellett szednem. Nem is a viszketés volt durva, hanem inkább már-már fájt és nagyon be volt gyulladva. Több helyen megmart, de egy helyen nagyon csúnyán. Mostanra jobb lett, a kedélyek elsimultak, erre most megint alsó lábszáron ill. arcon csípett. Pók lenne?

2021. szept. 2. 10:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A pókhálókat leszedtem, felporszívóztam, szódabikarbónát szórtam a fal mellé.
2021. szept. 2. 10:13
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Inkább ágyi poloska lesz az. Még kevés van,azért telik el 1-2 hét a csípések között . Ha jót akarsz magadnak,még ma írtót hívsz .
2021. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha fájt és begyulladt, akkor szerintem pók. Bár, ha előbb viszketett???....

Készíts képet a csípések helyéről, ha gondolod, tedd fel ide is.

Ágyi poloskáról, szúnyogról még nem hallottam, hogy a csípése miatt úgy elfajuljon a helyzet, hogy antihisztamin kelljen. Mi lesz veled, ha majd egyszer méhcsípés ér? Mire vagy allergiás? Dokinak mutattad?

2021. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én is pókra gyanakszom, bár ágyi poloska még nem volt, anyám azt mondta, hogy anno nálunk kamaszkoromban múzeumbogár volt vagy mi.


Méh- és darázscsípés allergiám van. Határeset, azt mondták, jó lenne a deszenzitizáció, de nem tudtam elmenni meg hát nem halok meg, ha megcsípnek.


Készítek majd képet, de csak a seb látszik.

2021. szept. 2. 10:29
 5/19 A kérdező kommentje:

Szúnyogcsípés tavaly nyáron fajult el, antibiotikumot kellett rá szednem, de a doki azt mondta, hogy akkor és ott (Balcsin) nem én voltam az egyetlen eset. Az máshogy nézett ki.


Ez biztos, hogy nem szúnyog, a szúnyogcsípéseim környéke máshogy néz ki (egy kis gyűrűben nagyon haloványan fehér lesz a környéke).

2021. szept. 2. 10:31
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A bolha is alsó lábszáron és boka körül csíp. Engem tavaly csíptek össze bolhák, hasonló volt a tünet
2021. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6

Köszi. Lehet. Sok a kóbor cica erre, van, amelyiket meg szoktam simogatni és hallottam, hogy az egyik épületben rengeteg a bolha.


Itt vannak a képek, a már gyógyuló és a friss csípésekről. Erős idegzetűeknek.

[link]

2021. szept. 2. 10:41
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
apók többnyire nem csípi meg az embert.
2021. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, hát ez lehet mégsem bolha. Ez viszont elég durva. Fogalmam nincs mi lehet.
2021. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a középső képen látható volt a legrosszabb, nem a többi. Az borzasztóan nézett ki. Nagyon hosszú és széles seb volt (persze azért, mert elvakartam) és nagyon csúnyán be volt gyulladva a környéke.
2021. szept. 2. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!