Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat "harap meg" az...

Milyen állat "harap meg" az alsó lábszáramon?

Figyelt kérdés
Extrém érzékeny bőröm van. Kb. 2 hete megcsípett valami több helyen az alsó lábszáramon, annyira rossz volt a helyzet, hogy antihisztamint kellett szednem. Nem is a viszketés volt durva, hanem inkább már-már fájt és nagyon be volt gyulladva. Több helyen megmart, de egy helyen nagyon csúnyán. Mostanra jobb lett, a kedélyek elsimultak, erre most megint alsó lábszáron ill. arcon csípett. Pók lenne?

2021. szept. 2. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Ezek közül hasonlít valamelyikre frissen?

2021. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég szoros a zoknid, nem lehet ez valami kisebesedés inkább cipőtől?
2021. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszket akkor sem vakarjuk. Attól sebesedik ki.
2021. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Erős idegezetűeknek?xD

Azért ilyen csúnya, mert elvakartad, így nem lehet megmondani milyen csípés, mivel az már nem is látszik. Ha elvakarsz egy szúnyog\ágyipoloska\bolha\stb csípést mind így néz ki.

2021. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Vagy a hangya is durva tud lenni. És baromira viszket. Én azokat kapartam ilyen szintre, hiába kentem Fenistillel
2021. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem direkt vakarom el. Nekem van egy paraben allergiám is és ott addig nem gyógyul meg a kiütés, amíg el nem vakarom. (Eskü.)


Ezeket éjjel vakarom el egyébként, ahogy kisebb fiam is.


11

Pók.

2021. szept. 2. 12:14
 18/19 A kérdező kommentje:

13

Gondoltam arra is, hogy keringési probléma, mert volt olyan, hogy nagyon csúnyán (éjjel, álmomban) sebesre vakartam magam az Achilles-ín mellett és arra mondták, hogy az keringési probléma.


De ez nem az, mert több helyen csípett meg és egyértelműen külön álló csípések voltak, csak a legtöbből nem lett semmi. A középső képen látható lett a legrosszabb. A friss sem lesz olyan rossz, ez már látszik.


Plusz múltkor éreztem vmit mászkálni a lábamon, csak nem törődtem vele. Ha pók, akkor miért csak az alsó lábszáramon csíp meg? Ezt furcsállom. Bár tegnap délután az arcomat is megcsípte, az nem annyira csúnya és viszket is.


(Cipőt most nem hordok, papucsom van és a zokni nem szorítja a lábam, inkább nagyon vékony a bőröm, azért látszik ilyen erősen a gumi vonala.)

2021. szept. 2. 12:21
 19/19 A kérdező kommentje:

Ezt ma találtam:


[link]

2021. szept. 2. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!