Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetek 1 tevét?...

Honnan szerezhetek 1 tevét? (nem vicc)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy kis tevét :) vannak állataim már itthon kutya bárány kecske :D de most 1 tevét is szeretnék lehet hogy hülyén hangzik de igen:) mo n hol lehet?(ha lehet egyáltalán)
2010. aug. 31. 09:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha lehet is, akkor biztos drága, mert Afrikából kellene behozni.

Egyébként az arabok szép nőkért szoktak tevéket felajánlani. :D ;)

2010. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
na úgy még lenne arab férjed meg még tevéd is:D:D:D
2010. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem tudnál és ha igen akkor is nagyon drága dolog egy teve mert te is látod hogy általában csak az állatkertben találsz tevét mert nekik vannak olyan forrásaik gondolom.
2010. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

a kérdező komlyan kérdezte!!

Figyi a kis teve egyidő után megnő ha bemegy a lakásba kinyomja a plafont!! Anyuéknak volt mert cirkuszosok voltak régen amikor én még meg sem voltam szal nem marad az a teve kicsi!

2010. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiszel tündének felajánlottak 25.000 tevét, szóval lehet akármilyen ronda barátnőd (vagy lehetsz akármilyen ronda te) 1-2 tevét csak adnak érte(d) :D
2010. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
teveclub.hu? :D
2010. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyébként, biztosítani kell neki a körülményeket is. Kell neki egy kifutó, ahol nyáron kint lehet, illetve tavasz végén és ősz elején (ha nincs nagyon hideg). De mindenképp kell neki egy fűtött istálló (amolyan téli szállás). Enni nem tudom mit esznek, remélhetőleg semmi speckó nem kell nekik, és elég neki olyasmi amit a lovaknak adnak. Egyébként nagyon aranyosak, de nem egy ló méretében kell gondolkozni, ha istállót építesz. Én tudom, mert 3 éve voltunk Egyiptomban és én tevegeltem :) Hát jó magas, a két púp közé kellett ülni, és sokkal feljebb voltam, mintha lovon ülnék. Plusz még a fejük is, az meg még feljebb van, mint a háta.
2010. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én nemrég egy perzsa agarat akartam Egyiptomból vásárolni egy tenyésztőtől, és azt mondta, hogy Magyarországra nem adnak el:( Pedig egy "átlag" kutyafajta, vannak itthon salukik, épp csak tenyésztő nincs.

Szerintem a teve business is elakadna.

2010. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod e én múltkor láttam itt Magyarországon,autóval mentem és az út mellett legelészett ,azt hittem rosszul látok, de igazi teve volt ,Bonyhád-Bátaszék közt Mőcsénynél.Az ő elérhetőségüket nem tudom megadni,de hogy nekik van tevéjük az tuti.
2010. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az expressz. hu oldalon az állat kategórián belül, az egyéb állatok között néha lehet. Most van láma, és különböző szarvasok.
2010. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!