Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állata van szerinted...

Milyen állata van szerinted egy írónak? Szavazás!

Figyelt kérdés
Ne konkrét példákat írjatok, hanem hogy általában milyen állatot képzeltek el egy író mellé.
2010. aug. 31. 09:27
 1/9 zsana1495 válasza:
papagáj, megtudja vele beszélni a fontos részleteket. jobb esetben még válaszol is rá:D, de ha a régi írókra gondolsz akkor szerintem kutyájuk volt, vagy macska, a mai íróknak meg már bármi. akár görény is
2010. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy semmi
2010. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én macskát tudok elképzelni:D
2010. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hollót vagy varjút. De attól is függ miket ír. Egy romantikus/erotikus írónak macskát, görényt, csincsillát tudok elképzelni. Egy kaland regény írónak kutyát, horror, thriller írónak hollót. [link] Mint Edgar Allan Poe-nak.
2010. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beatrix17 ***** válasza:
Macska!
2010. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen és csakis macska!
2010. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most volt az egyik műsorban, hogy egy újságíró csajnak törpenyuszija van. De egy macska jut egyből eszembe az írókról.
2010. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy kis vagy közepes testű, nyugodt vérmérsékletű kutya jutott eszembe. :)
2010. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mus musculus ***** válasza:
(Nekem is egyből a macska ugrott be)
2012. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!