Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy állat megtámadhat azért...

Egy állat megtámadhat azért mert látta, hogy megöltem a társát, vagy ők nem ismerik a bosszu fogalmát?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ milyen állat. A varjúfélék baromi intelligensek, ők megtámadnak ha ilyet látnak, de még az utódaiknak is át tudják adni. Jó az arcmemóriájuk is.
2021. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen állatról van szó, mikor történ, hogyan, milyen körülmények közt.
2021. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyest van a kertemben. Gondoltam hozzávágok valamit de láttam kettő van s féltem akkor a másik rámugrik
2021. szept. 22. 15:40
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
De miért kell hozzávágni bármit is? Ha zavarnak, akkor kérj segítséget az élve befogásukban és meg van oldva a probléma.
2021. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem állíts olyan csapdát, ami csak elkapja őket, nem tesz kárt bennük. Szerintem ne bántsd őket.
2021. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vagy hívom a Gestapót, hogy vigye el a nyest apót!
2021. szept. 22. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem igen!!!

Konkrétan a nyestekkel nincs tapasztalatom, de az 100%, hogy a nyest is egy menyétféle!


És pont a múlt héten volt egy rendőrségi hír, szintén valami bosszú volt a háttérben:

"Több késszúrással megölte a menyét! "

Szóval én nem packáznék velük!

2021. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jaj nekem
2021. szept. 22. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ milyen nyest. Dédapám unokatestvére még a 20-as években agyoncsapott egy nyestet, állítólag különlegea fajtát, a bosszuálló nyestet. Rá 10 évre egy reggel alig felismerhető állapotban, holtan találtak, mert szétmarcangolták a nyestek. Állítólag geberációkon át továbbadják, kiken kell bosszút állni, mert 10 évvel később még egy embert széttéptek a rokonságban. Ez ismétődik minden 10. évben, és attól tartok, idén október 12-edikén én következek. De megpróbálik harcolni ellenük, fegyveres testőrségem van, megvettem és bővítettem Fogarasi Árpi bunkerét, ide nem fognak könnyen bejutni.
2021. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

9-es!

Bamög ettől durvábbat nem tudtál volna kitalálni?

Kiköptem a kakaót is a röhögéstől, te állat.

2021. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!