Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatvilágban megfigyelhető...

Az állatvilágban megfigyelhető a transz szexualitás?

Figyelt kérdés
Ez a dolog az állatokra is jellemző? Értem úgy hogy mondjuk egy hím nőstényként kezd viselkedni? Azt tudom, hogy a homoszexualitás jelen van az állatvilágban is. Vagy ez egy kimondottan emberekre jellemző elváltozás?

2021. szept. 27. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Jurassic parkot láttad? Nem teljesen légből kapott az, hogy a békák nemet váltanak.
2021. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, van néhány faj amelyik képes rá, pl a mexikói kardfarkú hal.
2021. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Van olyan faj is, ahol a hím egyedek eltűnése végett a nőstények képesek egymást "megtermékenyíteni" (igaz, nem ivaros megtermékenyítés révén, tehát az egyedek replikálják magukat) is. A párzást utázova indul el a replikáció folyamata.
2021. szept. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a bohóchal is ilyen:


Protandrikus hermafrodita faj, mely azt jelenti, hogy minden közönséges bohóchal hímként lesz ivarérett majd csak később egyes hímek váltanak nemet és lesznek nőstények. (Wikipédia)

2021. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

A csigák kétneműek, és a szex elött döntik el a nemüket.

De ez egészen más mint az emberi transzexualitás, a csigáknál ez biológiai alap, nállunk nincs ilyen alap, de a lélekben, vagy pszichében ez létezik.

2021. szept. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
A giliszták is duplán nyomják nem csak a csigák.
2021. szept. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Az ezüstkárász is érdekesen viselkedik.
2021. szept. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1%
A 2 hím puli kutyám is rendszeresen hancúroznak egymással.
2021. szept. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyik évben a tyúk állományomban volt egy szép, vajszínű tyúk (kakas nem volt köztük). Kicsit különc volt, fix helyre tojt minden nap, de nem oda, ahova a többi is, már ezért megjegyeztem magamnak. Aztán elkezdett csökkenni a tőle származó tojás mennyisége. Észrevettem, hogy topog, dobbant a lábával, már az gyanús volt, mert ilyet csak a kakasok csinálnak. Aztán kukorékolni kezdett és végül teljes értékű kakassá vált. Mikor levágtam és felbontottam, a heréi szép nagyok voltak, petefészke nem volt, de a petevezetéke megmaradt.
2021. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

A hermafrodita békáknak k..rvara semmi köze sincs ahhoz, hogy egyes emberek

1, olyan szintű diszfóriát éreznek, hogy pszichiátriai ellátásra szorulnak, különben nem képesek normálisan funkcionálni (szorongás/depresszió/extrém stressz/kedélyingadozás) vagy pedig veszélyesek önmagukra (öncsonkítás/öngyilkossági kísérlet a mentális problémák miatt/az adott elsődleges vagy másodlagos nemi szerveik, mint mellek vagy pénisz csonkítása)


2, betegesen megszállottjai az ostoba nemi szerepeknek, ezért azt hiszik, hogy a feminitásuk/maszkulinitásuk felülírja a biologiájukat.


A békákban meg a halakban teljesen természetes, egészséges biológiai folyamatok mennek végbe, amik segítenek nekik a fennmaradásban és szaporodásban, a transz emberek pedig mentális problémák miatt képtelenek elfogadni az amúgy funkcionáló, egészséges testüket, vagy pedig túlságosan is az agyukra megy egy bugyuta, emberalkotta koncepció.

Ég és föld a különbség.


Őszintén szólva kétségbeejtőnek tartom, hogy az oktatás, sőt, az internet korában egyes emberek annyira informálatlanok legyenek, hogy egyáltalán összehasonlítsák a kettőt.

2021. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!