Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki nyelt már le véletlenül...

Valaki nyelt már le véletlenül legyet?

Figyelt kérdés

És nem lett semmi baja se tőle?

Gondolom ettől nem lesz semmi baj,mivel a gyomor lebontsa.


2010. szept. 1. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

*lebontja


Anyu nyelt már le egyszer véletlenül vmi fekete bogarat, de addig köhögött, míg visszajött neki. Valószínű inkább csak leszívta. Lovaglás közben sokszor volt már, hogy bogár ment a számba, de mindig kiköptem, nem nyeltem le egyszer sem.

2010. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszer beleszállt a sörömbe, és a barátaim csak utólag szóltak, bár nem nagyon érdekelt mert már egy kicsit be voltam csiccsentve :D
2010. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem nyeltem le de majdnem.

számhoz emeltem az ásványvizes flakont hogy igyak. és amint a számhoz emeltem , éppen ittam volna, a számba került a légy. köptem is ki a vizet legyestül.

2010. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha azt nézem, hogy nekem van itthon egy kaméleonom, egy gekkóm és egy mókusom, meg 2db ecsetfarkú pele,

és azok állandóan bogarakat esznek, szóval 3naponta megyek az állatkereskedésbe mindenféle bogarat venni.

És ezek az állatok annnyira szeretik, hogy már gondolkodtam rajta én is megkóstolom, pl milyen íze lehet egy szöcskének :D


Különben vicc, hogy régebben bogár fóbiás is voltam, de már simán bírom őket nézni, meg is merem már fogni némelyiket.


Egyes pókok árthatnak, abból van pár, ami mérgező,

de a legyet eheted nyugodtan az jó kaja :D

2010. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én eddig csak bekaptam a legyet...:D
2010. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nemrég az esti kutyasétáltatásnál egy szúnyogot. De nem bekaptam, hanem véletlenül beszippantottam az orromon. Ne tudd meg...:D


Anyukámnak egyszer a kávéjába repült egy légy. És mivel nem látszott, amikor a szájába került, ő még rá is harapott...

2010. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!