Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szabadtérben hogyan lehet...

Szabadtérben hogyan lehet hatékonyan legyet írtani?

Figyelt kérdés
Egész nap csapkodjuk őket, lapátszámra söpörjük a tetemeket, de nem fogynak. Légypapír nem megoldható. Valami olyasmire gondoltam, hogy talán van valami illat amit nem szeretnek, és akkor nem jönnek, mint pl a szúnyogok nem szeretik a citrom illatát....
2011. okt. 8. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
alfa-mustoksz granulátum kenhető oldatával, falra, fára, papírra kenve! Ez egy pirosos színű oldat, mint a vér és a legyeket vonza és hullanak mint a "legyek"! Állattartó telepeken használják, ezenkívűl ha nagyon sok van egyszeri gyors írtás a neostomosan permet, amit elér lehullik azonnal!
2011. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Húsevő növény, rovarirtó spré, ragasztó szerü vmi amit fel kell lógatni és beleragadnak a legyek (nemtom a nevét) vagy elektromos lámpa (annak sem tudom a nevét, de az csak északa jó szentem) illatot asszem a bazsalikom illatát nem szeretik, de ebben nagyon nem vagyok biztos...
2011. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!