Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül havonta egy 20...

Mennyibe kerül havonta egy 20 kilós kutya főttel etetve?

Figyelt kérdés

Miket érdemes főzni neki?


Táp, BARF légyszi ne itt.


2021. okt. 17. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Csérkét csak csínján allergiát és bőrbetegséget okozhat. A többi jó neki. De a táp jobb lenne egészségesebb és kevesebb gondal jár. Ha csak fött ételt kat számolni kell az állatorvosal is így a táp talán olcsóbb.
2021. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Feketeruhasember ***** válasza:
30%

"Táp, BARF légyszi ne itt."


Én először meghallgatnám hogy tanács nélkül amúgy mit főznél neki?

Mert ha nem szeretnél tápot venni azon már el tudnánk indulni hogy mégis mi lenne az elképzelés.

2021. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Feketeruhasember ***** válasza:
53%
És az alapján tanácsot adni.
2021. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a kutyám csak 10 kiló,csak főtt kaját kap.Rizs+ pulyka hús,mert allergiás a csirkére.Nem nagy,de sokat eszik ahhoz képest.Havi szinten nem tudom mennyibe kerül,de egy pulyka szárny rizzsel két nap.Tálcás pulykát veszek,kb.550 ft a két db.Az 4 nap. Akkor ki lehet számolni,hogy mennyibe kerül havonta,a 20 kilos meg duplája.De szoktam neki venni májat,zúzát+tészta.Egy nagyobb kutyának macerásabb a húst levágni a csontrol mert többet eszik.
2021. okt. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!