Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisállatkereskedések vesznek...

Kisállatkereskedések vesznek be tojásokat vagy állatokat az üzletbe?

Figyelt kérdés

Afrikai óriáscsigákat tartok itthon, és most lett egy jó pár adag tojásom (kb 100 db ha nem több). Eddig is kb ennyi volt és ezekből volt, hogy megtartottam párat és elajándékoztam, vagy kikeltettem és ùgy ajándékoztam el vagy lefagyasztottam és kidobtam.

De az soha nem jutott eszembe, hogy kisállatkereskedésbe tovább adjam.

Ha sikerel is járnék, nem kérnének a csigákról vagy a tojásokról papírokat, hogy honnan vannak?

Vagy én eladhatom másoknak?



2021. okt. 19. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Igen beveszik, de csak ingyen.
Igen beveszik, de csak pénzért.
Ingyen el kell ajándékozni.
Kis pénzért el lehet adni.
Fagyasztó és kidobni.
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb ha nem szaporítasz feleslegesen. Állatkereskedés nem hiszem hogy beveszi egy random embertől, bár ki tudja...
2021. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem úgy értem hogy hágatod a tojásokért őket. Esetleg MarketPlace Facen, eladásra
2021. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ingyen elvihetőben szoktam látni ilyen csigákat, de nem igazán tolonganak értük.

Állatkereskedésben még nem láttam, gondolom a fent említett ok miatt, hogy ingyen se kellenek...

Megpróbálhatod eladni facebookos csoportokban, jófogáson.

Esetleg hívj fel pár közeli kereskedést hogy beveszik-e. Egy telefonhívást megér.

2021. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!