Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megèrezheti egy àllat, hogy...

Megèrezheti egy àllat, hogy babànk lesz?

Figyelt kérdés
Mielőtt kiderült, antiszochiàlis viselkedèse van. Nem jön oda a pàromhoz, ràgja a ketrecec, befekszik egy sarokba..... stb
2021. okt. 23. 07:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
10-es, az a te bajod, hogy annyira teherbe akartal esni, hogy par oraval szex utan mar tuneteket eszleltel magadon, de attol ez meg nem igy mukodik. :)
2021. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%

11# Nem akartam teherbe esni, attól még megtörtént, de neked nincs gyereked, honnan is tudnád mások mit éreznek? Az hogy te indolens vagy nem tehetsz róla, de ne kérdőjelezd meg mások érzéseit.

Az meg köztudott hogy megérzik a kutyák, lovak, a gazdájuk korai terhességét, de ha te ilyen buta vagy hogy nem érted a világ működését, attól még ez így van.

Azt meg végképp nem értem, mi köze ennek ahhoz hogy terhes akarna lenni valaki?

Nem bebeszéltem magamnak, hanem éreztem, persze ez többedik terhesség volt úgyhogy nyilván nem tévedtem.

Ne magadból indulj ki hogy te nem érzel semmit. Mások meg képzeld igen.

2021. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Kutya 100%, hogy megérzi, macska is kiszagolhatja. A ketrecből ítélve egy rágcsálót (vagy madarat?) Tartasz. Azok nem érzik az ilyet, más áll a háttérben, érdemes lenne felkeresni egy egzotikusállatorvost
2021. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

12-es, ki mondta, hogy az allatok nem erzik meg? Mert en aztan nem, ezt mar te gondoltad hozza.

Gyerekem is van meg kutyam is, de a pozitiv tesztig semmit nem ereztem en es a kutya se. En csak erre reagaltam, hogy 3 hettel a teszt elott szinte kizart, hogy erezzen valamit az allat, hiszen terhes se vagy! De oke, nekem aztan mindegy. En legalabb tudom, hogyan mukodik a fogantatas.

2021. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

14# Fu, de agyatlan vagy! Nem a teszt pozitivitás pillanatától terhes egy nő! Hanem mondjuk 3 héttel azelőtt is az már.

Az hogy a teszt nem mutatja ki korábban, attól még bizonyos folyamatok rég lezajlottak már a szervezetben. Ezt érzi meg némelyik háziállat.

De ha neked ilyen csökkent a felfogásod,...hagyjuk.

2021. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

En vagyok az agyatlan, amikor allitolag tobbgyerekes szulokent fingod nincs az egeszrol.

Gratulalok.

A teszt akkor pozitiv, ha van hcg hormon a szervezetben, ami csak akkor termelodik, ha terhes vagy. 3 hettel azelott meg kb a peteeresed se tortenik meg, de te terhesnek kepzeled magad. Erdekes. Remelem a gyerekeidet nem te korrepetalod biologiabol 😂

2021. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Törpe nyuszi... bocsi, tènyleg nem írtam... Am mielőtt megtudtuk volna, előtte pàr hèttel megvàltozott a viselkedèse...
2021. okt. 24. 11:22
 18/22 A kérdező kommentje:
6 hetes a magzat, kb 1-2 hete tudtuk meg (akkor csinàltunk egy tesztet)
2021. okt. 24. 11:23
 19/22 A kérdező kommentje:
16# kèrlek ne bàntsd a vàlaszolót. ő arra gondol, hogy pl 6-9 hetes terhes vagy, de nem csinàltàl mèg tesztet, nem tudod hogy az vagy. A hormon attól termelődik, megjelenik a terhessèg tünete, de te mèg nem tudod, csak èrzed, hogy valami vàltozik.... a te szemlèleted is jó mert te úgy gondolod hogy 1-2 hetes terhes vagy, dnem termelődik elèg hormon(amit a teszt kimutatnà (nem tudom hogy menyi ideig nem mutatja ki)) ès akkor mèg nem vagy terhes....
2021. okt. 24. 11:28
 20/22 A kérdező kommentje:
illetve mèg nincs olyan tünet....
2021. okt. 24. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!